Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm, haverom van, régebben voltak barátaim is, olyan igaziak, vagyis annak hittem őket.

Most viszont nincs egy olyan ember sem, akit ha most felhívnék, hogy na csináljuk valami közös programot, akkor jönne. Egy csomó helyre mennék, de senki nem jön velem, egyedül meg nem lehet se bulizni menni, se moziba, sehová.

Ilyenkor mindig azt mondják, hogy sportoljak, menjek közösségekbe stb. Sportolok, egy csapatban játszom, néha vannak csapatbulik, de barátom ott sincs.

Valakinek valami ötlet, hogy hol tudnék új emberekkel megismerkedni?


Előre is köszönöm. L/21


2014. jún. 26. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem sincs egy darab sem. 19/F
2014. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok. Suliba járok, van egy csomó csoporttársam, akikkel el is dumálok, gyakorlaton is van társaság, viszont olyan igazi barátot, akivel tudnék programokat szervezni, sehol nem találok. Most unokatesómmal vettem fel a kapcsolatot, de ő még nagyban a bulizós időszakát éli, úgyhogy vele nem tudom, mi lesz. Bulizásban nem vagyok partner, mert nem szeretek inni, meg nem bírom a részegeket, de a városba szívesen elmennék csak úgy császkálni egy délutánt...


Régen tök jó volt, nekem is voltak barátaim, bár nem olyanok, akikre számíthattam, viszont a programok nagyon hiányoznak. Ráadásul nagyon elmenős vagyok, úgyhogy most úgy néz ki a helyzet, hogy többnyire egyedül megyek el minden délután valahova.

2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiiii ***** válasza:

Ma úgy látszik, ilyen barátkozós hangulatban vagyok. Én egy néhány évvel fiatalabb lány vagyok, és szimpatikusnak tűnsz, ha gondolod, dumálhatunk, ha közel laksz, találkozhatunk. Jófej és értelmes vagyok. :)

Amúgy az utazást ajánlom, a közelben. Én a sulim miatt félórákat utazok naponta kétszer (vagyis utazTAM :D), és egy csomó emberrel meg lehet így ismerkedni. Szerintem a buszon való ismerekedés helyén való és jó.

2014. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is írhattok, ha gondoljátok. ;)


Bp/26 L

2014. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok lányok:) 27/L
2014. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerezz pasit. :) Őt aztán mindenhová elviheted és nem leszel egyedül. Vagy esetleg régi barátságot feléleszteni?

Nálam úgy volt, hogy általános után az egyetlen barátnőm már suliba ment. Az új suliban félénkként és zárkózottként egy hasonló lány mellé keveredtem, jóban lettünk, vele mászkáltam, de aztán ő rátalált az osztály hangulatára, így otthagyott engem, de addigra meg lett barátom, akivel elmászkáltam, és mikor szakítottunk igényeltem hogy ugyan úgy elmászkáljak úgyhogy az addig takaréklángon élő általános iskolai barátnőmmel feltuningoltam a dolgot és vele mentem mindenfelé. Már a 3. szombat estét töltjük majd együtt és hétközben is találkoztunk (ami pl az egy évvel ezelőttihez képest tök sok). Na, eltértem. A lényeg, hogy kitartást, elég egyvalakit találni, aki jófej.


Bár 18 vagyok, így az emlegetett átlagkorosztály alatt, de én is szívesen ismerkedem kicsit bolondabb, beszédes egyénekkel, itt a nyár, ki kell mozdulni :)

2014. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!