Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A haverom lehet meleg?

A haverom lehet meleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, en meleg vagyok, 14/F, es a legjobb haverom ramdolt, atolelt, es ahogy rajtam fekudt, ereztem, hogy felallt neki, most akkor belemzugott? Nekem nem lenne baj, nekem is tetszik, de azert jo lenne tudni :)

2013. dec. 11. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha nem épp egy csajt nézett, de bár nem értem ahhoz miért kell ölelgetni a haverját.

Elég valószínű, hogy meleg ő is.

2013. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
14 évesen még senki se könyvelje el magát melegnek.
2013. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha már ráddőlt, átölelt akkor nagy a bizalom... Ha ezt úgy értelmezem mintha lány lenne akkor az ölelgetés miatt bejössz neki. Fiúknál ugyebár az egyéb testi tünetek is ezt mutatják.
2013. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Azért rákérdezhetnél, hogy hé haver, mi van a zsebedben, kicsit nyom :P
2013. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem lenne valami beütése akkor eleve nem dőlt volna rád és nem is ölelt volna át.
2013. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján van rá esély hogy meleg, de ezt inkább neked kéne tudnod, elvégre mégis csak te ismered, mi nem.
2013. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Sok sikert! Kérdezd meg tőle! Ezek alapján, nem kizárt hogy ő is meleg/Bi. Remélem összejöttök! Majd, írd le a fejleményeket! ^^
2013. dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
19:14 Ugyan miért ne? Az emberek legnagyobb része ennyi idősen már el tudja dönteni, melyik nem iránt vonzódik. Változni meg változhat 50 éves korban is, akkor senki ne könyvelje el magát soha semminek? (Ami azt illeti, sztem ez lenne a legjobb, de ez már csak az én vesszőparipám.)
2013. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
32%

Szerintem ti még csak kíváncsiak vagytok, hormonális érésen estek át, kezditek kívánni a szexet de barátnő még nincs és nem is nagyon tudjátok mit is kezdjetek egy csajjal...

Én nem mennék bele egy ilyen kalandba, még fiatalok vagytok komoly érzelmi töréseket szenvedhettek.

2013. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

14 évesen azért már általában elég világos, hogy ki melyik oldalon áll :)

bár lehet csak biszexuális.

2013. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!