Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tanács? Vélemény? Tipp?

Tanács? Vélemény? Tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Talán nevetségesnek fog tűnni, de van egy lány, akit szeretnék megismerni, de nem tudom hogyan. Hogy miért nevetséges az azért, mert mindig nézelődök a buszvégen, hogy melyik busszal jön. Sosem jön össze, hogy hazafelé megismerjem ( egy faluban lakunk ). Nos ma reggel a véletlen úgy akarta, hogy egy busszal menjünk, ami tömve volt. Most, hogy már tudom melyik suliba jár ( néztem merre ment ), ma délután rákerestem és 30 perc szenvedés után osztályképen láttam ( név nincs meg ). De amikor megláttam a képet félig meddig csalódott voltam, amint megláttam a korkülönbséget. Gondoltam azért megpróbálom megismerni, de max barátság lehet a 6 év különbség miatt. Szerintetek szívesen fogadná barátkozó szándékom? Esetleg holnap suliba menetig beszélgessek vele? Korábban már láttam őt, mindig egyedül van és magányosnak tűnik. Nem kihasználni meg komoly kapcsolatra akarom csak mivel hasonló típus vagyok szeretnék valakivel pl. Ő vele elmenni fagyizni vagy éppen sétálni, esetleg kirándulni a közelbe :) Ehhez kérem segítségeteket. Köszi, ha elolvastad :)


2014. jún. 3. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd a bátorságot,es menj oda hozza :)
2014. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy mi és mi között van az a hat év különbség. Ha ő 12, te meg 18, akkor egyértelmű, hogy hagyd békén, a 18-24 viszont egyáltalán nem vészes.
2014. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14/15-20. Én javamra.
2014. jún. 3. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, megpróbálhatod, ha más nem, barátok lesztek. Nem ismerjük, úgyhogy nem tudhatjuk hogy fog hozzád állni, te viszont megtudhatod, ha odamész hozzá :)
2014. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!