Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy lány jol kijöttünk...

Volt egy lány jol kijöttünk jártunk aztán valami meg változott. Hol taliztunk hol nem. Ugyan ez a járásal. Kiderült van valakije. Oké nem estem neki. Decemberben dobott üziben. Ti hogyan éltetek át hasonlot? Ki mit csinált? Esetleg ötlet vagy tanács?

Figyelt kérdés

Elöször a haverjátol tudtam meg h van egy másik csaja majd késöbb a csaj mondta nekem.Nem igazán tudott a csaj düllöre jutni mert velem is jol érezte magát meg a másikkal.Azt most itt az eredmény.Egyik naprol a másikra dobott elég flegmán.


Én nem igazán tudtam tul tenni magam rajta.

És rohadtul fáj amit csinált.

Ezek ellenére is jo lett volna ha barátok maradunk ...


2014. ápr. 28. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
lépj tovább...istenem...
2014. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Annyit nem ertettem hogy mikozben jartatok kozben volt mar kapcsolata? Es annyi hogy fiu vagy lany vagy? Ugyertem az elejen azt irtad hogy van egy lany utana pedig azt hogy kiderult van csaja...En nem tudtam volna vele folytatni a baratsagot ezek utan hogy atvagot...
2014. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen volt kapcsolata.De mivel az exem pesti volt a másik vidéki igy igazábol nem tudták micsinál a másik már ha ezek után elehet hinni az exemnek. Utojára február 18-án beszéltünk azóta semmi.Probálok túl lenni ezen az egészen de nehéz mert akármit csinált jo volt vele ..Amugy meg csaj vagyok...:(
2014. ápr. 30. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!