Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtál már barátodban?...

Csalódtál már barátodban? Miért? Én most nagyot csalódtam, sok idő míg jobb lesz?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon. "Szakítás" lett belőle, az biztos, hogy egy életre megtanultam a leckét, hogy kiben mennyire bízzak meg.
2014. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érettségi előtt/közben mondogattam egy barátomnak, hogy menjünk ide-oda. Neki tanulnia kell, oké, mondom, de utána ha felhívlak hogy gyere, jösz mindig, Balaton, sörözés, meg minden jó program. Nagy szavakkal bíztatott, persze, így lesz, király lesz. Bankett után, vége van mindennek, hívtam egy programra, nem jött. Utána hívtam még kétszer, meg mondtam hogy jöjjön már, nem, ő nem ér rá, ide-oda kell mennie.


Meguntam, hívok másokat, két éven keresztül mindenért könyörögni kellett neki, hogy nagy nehezen rászánja magát. Üljön otthon akkor ha jobb neki. 20/F

2014. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,kiderült,hogy a hátam mögött kibeszélt és megromlott miatta egy másik barátságom,de próbálom helyreállítani.
2014. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mindig azt mondta, hogy szüleinek kell segítenie (szokott is sokat), de aztán láttam itt-ott, hogy haverjával viszont kiment. Most a héten ott aludt nála haverja, ígérgette, hogy találkozni fogunk, aztán meg mindig lemondta, mire én kiakadtam, hogy de persze a haverral tudsz lenni egy teljes hétig, velem meg nem. Erre semmi választ nem adott.

Még mindig vele vagyok, mert mindig jóvá teszi, vagy próbálja jóvá tenni a hibáit, teljesen normális, nem tudom miért csinálja mindig ezt, és meg se magyarázza.


Ház az csak tőled függ, hogy mennyire akarod, hogy jobb legyen. :)

2014. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!