Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiuknak szol inkabb a kerdes...

Fiuknak szol inkabb a kerdes . Egy lány kérdése aki hisz a fiu lány barátságban többi lent. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Fiuk van koztetek olyan aki hisz a fiu lány barátságban és nem használja ki a lányokat de meghallgatja őket bármiről és megvédi másokkal szemben? Létezik még ilyen fiú?
2014. júl. 14. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Csak ez a fiú aki már férfi, messze lakik mindenkitől, ráadásul nem tud ismerkedni. Senki sem tudja, hogy létezem.
2014. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
biztos tudják hogy létezel ha hiszel a fiu lány barátságban
2014. júl. 14. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:
létezik, csak ahhoz aktívan ismerkedni kell, amit a lányok ritkán szoktak.
2014. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy fiú válasza aki meg nem hisz benne:

Ugyanezekre a barátod is képes (feltételezve hogy jól választottál)

Ha meg nincs barátod, de találsz egy ilyet, aki tényleg nem használ ki és melletted áll meg meghallgat, akkor miért ne lehetne a barátod?

Sosem értettem hogy ha valaki ideális minden ilyen szempontból, akkor mi az akadálya ennek.

2014. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az h volt egyetlen egy ilyen fiu baratom de kijelentette h csak azert baratkozott ossze velem h a baratnom kozelebe ferkozzon mellesleg most jarnak ja es meg a baratnomet is ellenem uszitja
2014. júl. 14. 20:02
 6/13 A kérdező kommentje:
es olyan baratom volt h mar a batyamnak tekintettem erre igy atvert ,es mivel nem merte elmondani a baratnomnek h tetszik neki en segitettem erre ezt kaptam
2014. júl. 14. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, mert van lány barátom. De csak azért, mert kölcsönösen nem vagyunk egymás esetei. Bármi egyéb esetben a dolog arról szól, hogy az egyik fél 99 százalékban a nő kihasználja a másikat.
2014. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
engem fiu használlt ki... :(
2014. júl. 14. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek, csak lány barátaim vannak :)
2014. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Létezik. 2 nagyon jó fiú barátom is van. Oké, ebből az egyik meleg, de a másik hetero és ő sem akart soha semmi olyat csinálni velem, ami sok lenne egy barátságban. Szinte minden nap beszélünk és minden héten találkozunk. Van, hogy egymásnál is alszunk egy ágyban, de ő az ágy egyik végén én a másikban és egymáshoz sem érünk csak dumálunk vagy alszunk. Szoktunk együtt inni, bulizni is. És mindent meg tudunk beszélni. Fiú-lány barátság nagyon is létezik.
2014. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!