Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiuknak szol inkabb a kerdes...

Fiuknak szol inkabb a kerdes . Egy lány kérdése aki hisz a fiu lány barátságban többi lent. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Fiuk van koztetek olyan aki hisz a fiu lány barátságban és nem használja ki a lányokat de meghallgatja őket bármiről és megvédi másokkal szemben? Létezik még ilyen fiú?
2014. júl. 14. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és azért nem jövünk össze ezzel a fiúval, mert más az ideális haver-barát és más az ideális társ. Neki nőiesebb lány kell, a szelíd, csendes, aranyos csajokat szereti, én meg elég fiús vagyok, ha járnánk folyton csak veszekednénk. Nekem meg okos, humoros pasi kell, aki olvasott és művelt. Ő nem az, nem tudnék vele könyvekről beszélni, plusz nagyon sértődékeny is, én meg nem bírnám egy ilyen srác mellett. De ettől még ő az egyik legjobb barátom. De CSAK barátként vagyunk jók egymásnak.
2014. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ,előbb utóbb kurelni akar az egyik. Sajnálom ,de ez az igazság ,aki más mond az hazudik.
2014. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam már ilyennel. Soha nem jött össze. Vicces, hogy jártam németre, angolra és mindegyiknél tanárnőt kellett váltanom, mert már olyan dolgokat csináltak, hogy irtó kényelmetlenül éreztem magamat, mert Én semmit nem akartam, ők meg minden jel szerint nagyon is.


26F

2014. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!