Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Banális dolgon való összeveszé...

Banális dolgon való összeveszés, hogy kellene feloldani?

Figyelt kérdés

Hibát követtem el. Sajnos egy banális hülyeségben elszóltam magam, nem eleget téve az egyik legjobb barátom kérésének, hogy maradjon köztünk. Valóban hibáztam, ezt nem is vitatom. De nem tudom, hogy mit tegyek, hogy valahogy ezt lezárjuk. Történt ez a kis elszólás (kis apróság volt) de az egyik legjobb barátommal összevesztünk. Azaz ő rám írt, hogy többet nem mond semmi ilyet, mert nem tudtam tartani a számat. Én elnézést kértem, de ő olyan gorombán nekem esett. Én írtam neki, hogy nekem fontos, hogy a barátságunk ne romoljon el, hogy hadd beszéljük meg, én tényleg őszintén írtam, hogy szeretném megbeszélni, stb.

És fáj, hogy a végén csak egy flegma félmondattal zárta, hogy "nem volt komoly összeveszés, ne fújjam fel" pedig nagyon nekem esett és utána benne hagyott hadd főljek a levemben.

Sajnos én meg olyan lelkis vagyok, hogy kikészültem ettől. Ráadásul más bajom is volt, felkavaró volt, hogy közben az exemnek éppen most volt a cuccaiért jöhetnékje, amikor amúgy is padlón voltam.

Egy közös ismerős állítólag kérte is a barátomat, hogy keressen, mert nem vagyok jól. De ő meg szarik a fejemre két napja, holott amióta barátok vagyunk, mindig intenzíven tartottuk a kapcsolatot. És most úgy fáj és szar. EGyfelől lelki furdalásom van, hogy tényleg hibáztam, de ugyanakkor meg sértő az a nekem esés és az azt követő totál közöny, amit tapasztalok.


Kinek kellene nyitnia?



2014. júl. 14. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hibát követtél el, elismerted, bocsánatot kértél. Ennél többet nem igazán tehetsz. Mondanám, hogy várj még egy-két napot, hátha megenyhül, és ő keres téged, de ha ennyire rosszul érzed magad a dolog miatt, akkor szerintem te is megkeresheted őt, hogy lásd, hogyan áll a helyzet.
2014. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ezen múlik, akkor hagyni kell. Próbálj közeledni, amíg a büszkeséged engedi. Ha nem elég, akkor hagyd.
2014. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta se történt semmi. Nagyon magam alatt vagyok. Tudom, hogy talán túlspilázom de szenvedek emiatt. Nagyon fontos lenne ez a barátság. És fáj ez az egész úgy ahogy van.
2014. júl. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!