Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osszevesztem a legjobb baratno...

Osszevesztem a legjobb baratnommel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a baratnom rosszkedvu volt. Megkerdeztem mi baja, de azt mondta semmi kulonos csak bal labbal kelt fel.

Utana egesz nem nagyon beszeltunk, de egyutt voltunk. Egyszer elment azt mondta ne menjek utana, kicsit egyedul akar lenni. Hagytam had menjen. Talan ez volt a hiba...

Kesobb csak erte mentem, de elkezdett velem kiabalni, hogy mit akarok tole...

Mondtam ndki, hogy ha ilyen nagy baj, hogy itt vagyok, akkor csak egy szavaba kerul es elmegyek. Erre a valasz ennyi volt: Azt jol teszed!

Azota nem beszeltunk. Ha meglat engem akkor elkerul, sot meg Facebookrol es Skyperol is "letiltott". Sot meg telefonon sem erem el...Mit tegyek?



2013. okt. 24. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd jön következő legjobb barátnő. Ha valakinek nincs rád szüksége, akkor ne erőltesd. Lehet, hamarosan kiderül az ok.
2013. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, de nem értek egyet teljesen az első válaszolóval.

Fontos lenne tudni, hogy mennyi idősek lehettek, mert kicsit könnyebb lenne megállapítani, hogy mi a probléma forrása.

Azt gyanítom, hogy nagy mély bánata van barátnődnek, ami semmiképpen sem veled kapcsolatos és biztos nem rád haragszik. Vannak ilyen mély pontok/katarzisok az ember életében, sajnos nem is egy. Az is lehet, hogy a szüleivel volt valami kemény vitája, olyan (kommunikációs) probléma, amely csak mélyül és mélyül és egyik fél sem akarja vagy nem tudja megoldani.

Hagyj neki 1-2 hetet, s a helyedben felkeresném és csak mellé ülnék és beszélgetnénk másról, kicsit kikapcsolnám, ellazítanám, majd 1-2 hónap múlva óvatosan rákérdeznék arra, hogy otthon vannak-e problémák, majd pedig bármit mondd, elkezdeném vígasztalni finoman, majd felvidítani. Ez így szépen és lassan menni fog.

Egy barát mindenki életében egy értékes ember, s nem egy eldobható rongydarab.

2013. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"

Velem is megtörtént, hogy a vigasz nem kellett

S valahogy rosszban voltam veled

A haragom nem szólt mégsem neked

Velem is megtörtént, ami veled, hogy valami bántott

S az aki értem szólt

Zavart, mert kedves volt

S nem esett jól, hogy jók legyenek hozzám."


Egy hangulat is lehetne.....


De ha nem akarja megmondani az okát, hogy mi a baja veled

valószínűleg a háttérben ellened uszították.


Az nem barát aki, nem képes tisztázni a félreértést, hanem egy manipulálható kis orr-felhúzós pukkancs.


Hagyd békén!

2013. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Majd keres, ha fontos vagy a számára,

nem minden barátság örök.


Nem biztos hogy egyformán fontosak vagytok egymás számára, néha nem árt ezen elgondolkozni.

Ki mennyit tesz bele egy barátságba,

és mennyit vesz ki belőle?


Viszont az is igaz, hogy a barátságban is lehetnek holtpontok.


Az idő majd megoldja a kérdést, én nem siettetném,

de én nem vagyok Te. :)

2013. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

De veheted poénosra a figurát.:)


Írd ki a Facebookra,hogy a legjobb barátnőm bal lábbal kelt fel, és azóta se találja a jobbját.

2013. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En 14 vagyok o meg fel ev mulva lesz 14
2013. okt. 25. 14:38
 7/7 anonim válasza:
Az élet 14 évesen se könnyű .:)
2013. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!