Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Borzasztó bűntudatom van. Ti...

Borzasztó bűntudatom van. Ti mit csináltok mikor bűntudatotok van?

Figyelt kérdés
Olyat tettem amit nem lett volna "szabad" és már 3 napja alig alszok és gyomoridegem van. Mit lehet erre csinálni?

2014. júl. 15. 22:10
 1/4 anonim válasza:
nekem még ilyen nem volt mert nekem olyan 1 nap alatt elmúlik ha valami rosszat csinálok amúgy ha tudnánk hogy mitől van lehet könnyebb lenne nekem is meg magyarázni mert ha például megbántok valakit bűntudatom van akkor bocsánatot kérek :)
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam bulizni, ilyen kis szolidabb beszélgetős volt, és az egyik barátom (aki amúgy tetszik de már több éves kapcsolata van) megcsókolt és elmondta,hogy milyen sokat jelentek neki. Neki is sz..r érzése van, de ő nem bánja csak kicsit sz.rul jött ki. És annyira félek,hogy mivan ha kiderül?
2014. júl. 15. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
egy csók azért nem a világ...
2014. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem se a világ vége, ezért nem kell ilyen rosszul érezned magad :) így jött ki sajnos, ezen már nem lehet változtatni :/ De minden valamiért történik ,de remélem jól jössz ki a dologból :)
2014. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!