Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hazudtam, iszonyúa...

Mit tegyek? Hazudtam, iszonyúan bűntudatom van es fáj ami tettem.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek hazudtam, aki egyben a lelkitársam es nagyon fontos nekem. Egy ideje már nem keresett annyit, mint régebben, úgy éreztem, hogy elhanyagol és hülye kitalált dolgokkal próbáltam elérni azt, hogy foglalkozzon velem es figyeljen rám! Úgy érzem lebuktam, nem biztos de nagyon olyan érzésem van. Nem ártottam senkinek ehzel a hazugsaggal, de ettol függetlenül elég durva volt és ha rájött, hogy fogok a szemébe nézni? Akkor soha többet nem fog bízni bennem. De ha nem derül ki akkor is fáj. És igen baromira megérdemlem, végre megtanulom, hogy nem játszok a hazudozásokkal és mostantòl csak az igazat fogom mondani. De most mit tegyek? Akit érdekel, hogy mi volt ez az írjon privátba egy megyét ahol lakik és elmesélem.

16L


2014. febr. 10. 00:12
 1/5 anonim válasza:
Sosem késő az igazat elmondani...
2014. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem fog már bízni bennem soha többet
2014. febr. 10. 00:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha neki is ilyen őszintén kitárulkozol, mint itt tetted, meg fog érteni. Lányok vagytok. Nem lehet, hogy nála egy fiú most fontosabb?
2014. febr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te vagy aki petefészek rákot hazudott?
2014. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van baratja, de mar tobb eve szoval nem hiszem. Csak mondta, hogy sokat tanul meg ilyenek...

Nem azert ott meg ense tartok h betegseggel hazudozzak

2014. febr. 10. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!