Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogjam vissza magam,...

Hogyan fogjam vissza magam, hogy ne adjak kölcsön pénzt az egyik barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek még tavaly ősszel kölcsönadtam egy nagyobb összeget amiből ő pár ezret visszaadott. Telt az idő az évben is kölcsönkért ( persze kisebb összegeket) pl: 2-3000 FT-ot. Én adtam neki mert pl az egyik arra kellett, hogy haza tudjon menni , máskor pedig a heti kajálásra ( az 5000 volt). Sajnos jószívű vagyok és amikor tudok segítek neki. De úgy érzem mintha ő nem akarná visszaadni mert megbeszéljük, hogy visszaadja a pénzt és vagy közbejön neki valami és nem tudunk találkozni vagy elfelejtette stb. Mostantól erős szeretnék lenni és nem kölcsönadni mert én látom a kárát. Viszont őt megsajnálom, hogy kevés pénze van és szeretnék neki segíteni. 22/L
2014. júl. 16. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru, ha legkozelebb ker az a valasz, hogy meg a multkorival is tartozol, elobb add meg aztan meglatjuk.
2014. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te is pénzből élsz. Ha adsz, akkor Te fogsz megszorulni.
2014. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!