Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A melegeknek vannak azonos...

A melegeknek vannak azonos nemű barátaik? Ha igen, hogy viszonyulnak hozzájuk, hogy csak barátok legyenek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 18:36
 1/10 A kérdező kommentje:
És hogy viszonyulnak az azonos nemű osztálytársaikhoz? Kikkel barátkoznak inkább az osztályon belül?
2014. júl. 18. 18:38
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
ez a kérdés baromság. hogy ne lennének? eszerint a gondolkodás szerint a bisexuálisoknak és a panszexuálisoknak nincsenek barátaik? ha heteró vagy te se akarsz megdugni mindenkit. gondolkozz mielőtt butaságokat kérdezel.
2014. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
a kommentes kérdéshez pedig: ugyan úgy mint másokhoz. igaz, hogy inkább barátkoznak más queer emberekkel, mert ők nem tesznek fel ilyen kérdéseket.
2014. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok meleg de több meleg barátom is van. Soha nem volt gond hogy ők a nemem s nemükbéli embereket kedvelik én meg a nőket. Tudomásul vették hogy én nem s ennyi. Aki meg nem az ment. De olyan nem volt pedig sok helyen megfordultam velük. Igaz mind normális úri helyek úri közönséggel.
2014. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak fiú barátaim. És bármilyen meglepő, nem akarok összejönni minden sráccal a világon, tehát egyszerűen barátként kezelem őket. :)
2014. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
"Ha igen, hogy viszonyulnak hozzájuk, hogy csak barátok legyenek?" legtöbbször a fehér,heteroszexuális férfiak nem tudják elfogani a "legyünk csak barátok" dolgot, gondolj csak a "friendzone"-ra, ami technikailag azt jelenti, hogy "brühühü ez a csaj nem akar lefeküdni velem, biztos vele van a gond, milyen gonosz, szegény én". :)
2014. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy vannak. és bármilyen meglepő, a melegek ugyanolyan emberek, mint te és attól, hogy melegek, még nem akarnak minden azonos nemű embert megbašzni, ahogy te se feküdnél le gondolom minden szembejövő nővel/férfival.

16/l

2014. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a szexuális irányultságuk szerint a férfiakhoz vonzódnak, nem vonzódnak az összes férfihoz.


De ehhez szerintem elég a józan paraszti ész, egy heteró pasi sem dugna meg mindenkit és egy heteró nő is csak azzal bújik ágyba akit vonzónak talál, ugyanez a helyzet a queer embereknél is.

Az ember pedig hasonló érdeklődési kör szerint, nem pedig külcsín alapján választ barátokat jó esetben.

2014. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Többségében fiú barátaim vannak, velük jobban szeretek barátkozni, mint általánosságban a lányokkal. Ez annak köszönhető, hogy a lányok bizonyos része, akiket eddig megismertem, olyanok, akikkel amúgy nem szívesen állnék szóba önszántamból. Nekem valahogy nem imponál a királylány-komplexusos irányításmániás tömeg lány, aki elhiszi, hogy ő a világ közepe. Az ilyenek a heteróknak is csak arra jók, hogy megd*gják őket, nekem meg ugye az kiesik, szóval abszolút nincs okom foglalkozni velük. De persze tisztelet a kivételnek, nem minden lány ilyen, ezt alátámasztja, hogy a legjobb barátom is egy lány, és nagyon jól kijövünk.

Amúgy a fiú barátokhoz és osztálytársakhoz ugyanúgy viszonyulok, mint bármelyik másik fiú. Soha eszembe sem jutna kihasználni vagy rámozdulni olyasvalakire, akiről nem tudom biztosan, hogy hasonló érzelmeket viszonoz felém, pedig kerültem már olyan helyzetbe, hogy megtehettem volna, de nem tettem. 17/f

2014. júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, van. A legjobb barátom,ő teljesen heteroszexuális, kizárólag a nők érdeklik. Én teljesen homoszexuális férfi vagyok.
2020. jan. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!