Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék a legjobb...

Hogyan tudnék a legjobb barátnője lenni?

Figyelt kérdés

4-en vagyunk barátok. A 4-ünk közül van egy két legjobb barát. Meg én és egy másik lány. Én már szinte nagyon jóba vagyok azzal a lánnyal akinek van legjobb barátja... A legjobb barátja meg a másik lány állandóan "bezavranak". Hogyan tudnék a legjobb baráttal rendelkező lánnyal jóban lenni? (Egyébbként.: már nincsenek annyira jóban mert kicsit féltékeny meg stb....)

Hogyan tudnék jobban a közelébe férkőzni?

Azt is szeretném ha majd évelején eggyütt ülnénk... De tudjátok, hogy általában a legjobb barátok egymás mellé ülnek.


És hogyan tudnék mellé ülni, kérdezzem meg h ülünk-e egymás mellé?



2014. júl. 18. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos bezavarni két ember barátságába,mert úgyis te fogsz kijönni az egészből a legjobban,ha ők tényleg legjobb arátok nem fogják lecserélni a egymást és ha a másik észreveszi,hogy elakarod venni a legjobb barátját akkor..abból szerintem baj lesz.
2014. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem van legjobb barátom,és durván legjobb,szóval állandóan együtt vagyunk,mint a testvérek. És nem akarlak elszomorítani,de esélyed sincs,sőt, ha kőzéjük akarsz állni,ki fognak nyírni.:) Nem egyszerre,külön-külön.:)

Egyébként simán lehetsz vele nagyon jóban,de amíg maguktól(!!!!!) össze nem kapnak,vagy egyszerűen el nem távolodnak egymástól,nem lehetsz a legjobb barátja.:)

Azt javaslom,hogy csináljatook közös programokat,legyetek együtt sokat,beszéld meg velük a problémáidat,vedd rá,hogy ők is így tegyenek! Ha jóban leszel mindkettőjükkel,tuti siker:)

De ne eröltesd ezt a legjobb barát témát! Sok szerencsét:)

L

2014. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te fogsz kijönni a legrosszabbul* és barátok* Bocsi,tegnap este elírtam. #1 voltam.
2014. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!