Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új barátokat?

Hogyan szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

egy kellemetlen dolog történ velem, és annak kapcsán kérdezlek titeket. 20 éves leszek, jelenleg dolgozom, gyűjtök egyetemre, egy év múlva szeretném folytatni a tanulást. Sajnos összekaptam egy gyerekkori barátommal, valószínűleg végleg, ebből kifolyólag a közös ismerősökkel is romlott a kapcsolat, már nem tudunk találkozgatni, inkább csak Facebookon beszélgetünk. (Például az egyik barátom egy lány volt, épp ennek a gyerekkori barátomnak a barátnője, RÁADÁSUL én hoztam őket össze, de nem tudok a csajjal se beszélgetni, mert látja a Facebookját is, meg nagyon féltékeny típus a srác.) Szerintetek ennyi idősen, ilyen helyzetben hogyan ismerhetnék meg új embereket? Nagyon egyedül maradtam, és ez rossz érzés. Azt sem akarom, hogy visszaéljenek az antiszocságommal, látva, hogy a társaságukra vagyok szorulva, mert ez a gyerekkori barát épp ezzel élt vissza, odáig ment, hogy zsarolni kezdett, mondván, hogy mennyire egyedül maradok, ha vele összeveszem. Ez meg is történt, de nem hagytam, hogy ilyennel sakkban tartson a szemét... Mit javasoltok, mit tennétek a helyemben? Ezzel az emberrel nem akarok kibékülni többé, nem az első vitánk, és elég volt belőle egy életre.



2014. jún. 22. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Uhh nagyon sajnállak :/

Hát, ha van vmi hobbid, akkor el kellene menned ilyen összejövetelekre vagy ha bulizós vagy, akkor diszkóban, buliban ismerkedni:)

Èn is szívesen beszélgetek veled, ha akarod, bár tudom, ez gyenge vigasz.

Csak kitartás és ne törj meg!^~^

2014. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak ugyan azt tudom javasolni, mint az 1. komizó
2014. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ismerős a helyzet...
2014. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PawahDani válasza:
Valahogy úgy vagy ezzel mint a bátyám. Ő most 25 éves, és kb. 22-23 éves volt, amikor egy általános iskolában megismert "legjobb barátjával" összevesztek, és már csak ismerősök, akikkel nem találkozik az ember. De most a csúcs munkája mellett sok jó barátja van, szóval, ha van jó munkád, amibe sok időt fektetsz, és arra gondolsz, hogy azt kéne hanyagolnod, ne tedd. Azt nem tudom, hogy hol, milyen módon találkozott a mostani haverjaival, de tudom, hogy jól van.
2014. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!