Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire éri még az utolsó 2...

Mennyire éri még az utolsó 2 évemre iskolát váltanom?

Figyelt kérdés

Eddig mindig voltak barátaim,könnyen tudok barátkozni akárkivel. De az osztálytársaimmal valamiért más

Most volt 2. éve h egy gimnáziumba járok eleinte tök kedvesek voltak az osztálytársaim aztán megváltozott a dolog. Már nem kísért senki se haza nem adták meg a házit ha beteg voltam,némelyik még köszönni sem bírt. Hátam mögött sugdolództak.Próbáltam kedves segítőkész lenni. De meg se kérdeztek h nyáron elmenjünk-e valahova? Felraknak osztálybuli képet ahova nem hívtak meg :( Pedig semmit se tettem amiért haragudhatnának szerintem. Van olyan osztálytársam aki még faceen se jelölt vissza. Nem érzem felszabadultam magam közöttük szinte levegőnek néznek és ez dühítő, de nem akarom őket leüvölteni amiért ilyenek mert még rosszabb lesz.



2014. júl. 20. 22:38
 1/3 anonim válasza:
Ha nagyon rossz a helyzet, és senkivel se jössz ki jól, akkor lehet, hogy jobb lenne ha gimit váltanál. De ha most mész új suliba nem biztos, hogy jobb lesz a helyzet mivel egy összeszokott osztályba kerülnél. Lehet az se lenne jobb sokkal. Beszélgess a szuleiddel róla az lehet segít majd a döntésben.
2014. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érzed magad mindenképp válts! 2 év sok idő. Én végzősként mentem új suliba, mégis csomó osztálytársammal tartom máig is a kapcsolatot. Nekem megérte váltani!:)

20L

2014. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a szüleimet egyáltalán nem érdekli :D
2014. júl. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!