Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm mellett észre sem...

A barátnőm mellett észre sem vesznek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem szép tőlem,hogy irigy vagyok...de nem megy.Fesztivál szezon van s szivesen ismerkednék emberekkel s ezek között fiukkal,de nem tudok mert mikor a barátnőm velem van engem észre sem vesznek,ő közvetlen,szép,oda mer random szolni idegen srácoknak s persze jönnek is de nem miattam..ha látják,hogy nem fogékony rájuk akkor szolnak csak hozzám vagy rosszabbik esetben elmennek mert én nem ütöm meg a szintet..a hibám,hogy van plusz rajtam olyan 8-10 kiló.de az eloszlik rajtam körte alakban szóval nem csunyán,s én probálkozom de nemtudok nyitott lenni mikor csak az látom,hogy mellette én semmi vagyok.
2014. júl. 26. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Vannak viszonylag szép lányok, akik azt a csalétket használják, hogy kevésbé vonzó barátnővel mászkálnak, mert így jobban kitűnik a kontraszt.
2014. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) Mintha a 10 évvel ezelőtti énem sorait olvasnám. Én is így voltam a barátnőmmel.


Lásd: ő 1.76 cm magas, kb 50 kg,egyenes szálú hosszú szőke hajű, nagy mellű, babakék szemek, közvetlen, harsány természet.


Én 1.65 cm magas, 64 kg, barna szem, hosszú hullámos barna haj, és eléggé vissza húzódó természetű voltam akkoriban.


Ugyan így éreztem, hogy a gyönyörű barátnőm, mellett egy darab kaki vagyok, akit mindenki elkerül és utál. Ekkor kb 14-17 éves korszakunk volt.


Aztán úgy döntöttem, higy megváltozom. Persze nem volt egyszerű. Nagyon meg kellett erőszakoljam magam, hogy én is önfeledt és mosolygós legyek, és hogy elhiggyem, hogy én úgy vagyok szép és értékes, ahogy vagyok. Sosem leszek olyan magas, vékony combú, darázs derekú mint ő, és a szemem sem lesz kék, de ezektől függetlenül én is egy értékes és szeretetre méltó ember vagyok.


Most lehet, hogy hülyén fog hangzani, de ahogy elkezdtem így gondolkodni, hirtelen észre vettek a fiúk, hozzám szóltak egy egy társaságban, lett barátom, és egy idő után, már nem félelemmel léptem ki az utcára, hanem büszkén :)


Próbáld ezt ki te is. Biztos sikerülni fog.


A mi életünkben azóta sok minden változott. A barátnőm is meg én is külföldön dolgozunk, neki ugyan úgy népes férfi rajongó tábora van, de engem is kiszúrnak, most is egy boldog kapcsolatnak ígérkező valamiben vagyok :)


Szóval fel a fejjel, felejtsd el, higy kaki és értéktelen vagy, mert NEM! Értékes, szép és szeretetre méltó ember vagy. A barátnőd is csak ember, neki is vannak hibái ahogy neked is, de attól még egyikőtök sem lesz értéktelenebb! Változtass fejben, és nagyon sok minden fog változni körülötted :)

2014. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barátnőd jobban aktiválja a fiúk motivációs rendszerét. Szóval lehet, hogy észrevesznek, de a figyelmet a barátnőd köti le. Ja és a topmodell fiúk nem is fognak észrevenni, főként ha ott van a barátnőd is...
2014. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Néha szakadj le a barátnődről vagy ha vannak más barátaid velük járj el. Egy ideig én is féltékeny voltam a legjobb barátnőmre, de aztán mikor kellő önbizalmat szedtem össze más barátok révén megtanultam le*arni, hogy ő a kedves, közvetlen stb...
2014. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok. az osztálytársam vékony, hosszú, dús szőke haja van, nagy kék szemei, hibátlan alakja, jó ruhái.. én meg úgy érzem magam, mint egy krumpli. barna haj barna szem, semmi extra nincs bennem. az osztályban a fiúk is csak vele foglalkoznak szinte. egy "banda" vagyunk mi 2en lányok meg 4 fiú. elvileg "barátok" vagyunk így 6-an, de igazából csak a barátnőmmel foglalkoznak. neki mesélnek el dolgokat, neki mutatnak képeket a telefonon, őt "piszkálják" ezekkel a jócsajvagy-dumákkal.. én meg csak úgy vagyok ott a társaságban, mint valami árnyék... eléggé önbizalom romboló...
2014. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!