Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből tudhatom, hogy a barátsá...

Miből tudhatom, hogy a barátság egyoldalú? Mert én úgy érzem, hogy csak erőlködök.

Figyelt kérdés
A baráti kapcsolatomban általában én keresem többször a másikat, próbálok segíteni, ha tehetem, de ha problémám van akkor nekem kell szólnom, hogy észrevegyék. Úgy érzem, ha nincs érdekük akkor pont nem érdeklem őket.

2014. júl. 28. 14:17
 1/5 enkerekelnezest ***** válasza:
Akkor ők tényleg ne igazi barátok Szerez más barátokat mert ez így csak kihasználás Mert az nem barátság ha csak akkor van szükségük rád ha éppen gondjuk van
2014. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelki szemeteszsák vagy, az ilyenek nem barátok :/
2014. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdés nagyon jó, én is sokat gondolkodtam már ezen. Viszont arra az egyszerű tényre jöttem rá, amelyet mindig is tudtam: vannak emberek, akik szeretik, ha folyton a nyakukra járnak, meglátogatnak, chat-elgetnek, viszont vannak, akik nem szeretik ezt. Ha te a dumásabb kategóriába tartozol, akkor inkább olyanokat keress, azaz hozzád hasonlókat, arra azért figyelj, hogy ebben a kategóriában sokan kihasználják a másikat és hazudoznak is rendesen ... Akik egy kicsit visszavonultabbak, azokat éppen az ilyen dumák fárasszák.
2014. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a következőképp tudtam ezt lemérni: nem keresem őket x évig, akkor ők sem keresnek soha többet, amíg én nem keresem őket, vagy netán hirtelen jajj segítség kell és gyorsan felhívnak, elhadarják gyorsan hogy "mit is kell segíteni" és már teszik is le hiszen a telefon drága ha ők telefonálnak, ha én kerestem őket akkor nem probléma az ár...
2014. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már érzed, hogy valami nem stimmel, akkor az már bőven elég arra, hogy tudd, mikor nem igaz egy barátság. Nekem volt egy barátom, akinél én is mindig ugyan ezt éreztem. És igazam is lett, ott hagyott a francba. Most egy embert nevezhetek a barátomnak, de nála fel sem merül ilyen. Konkrét bizonyítékot nem lehet felmutatni, hogy ő más, egyszerűen csak érzem. Szóval, ha úgy érzed ez csak erőlködés a részedről, akkor valószínűleg igazad van.
2014. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!