Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság, ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság, ennyire egyoldalú?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, én mindenről beszámolok neki, mindent elmondok. Múltkor pl. innen ismerkedett, persze szépen átverték, mert se képet se tel.számot nem adtak meg neki, utólag mesélte el, de azon kívül semmit sem. Bezzeg én meg részletesen beszámolok a randikról, családi és egyéb dolgaimról. Óriásit csalódtam, és ő mondja, hogy ez igazi barátság... De részemről a bizalom már megszűnt felé.
2013. júl. 8. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktad kérdezgetni, hogy mi történik vele? Akkor sem mond semmit? A fiú-fiú barátságok mások ám, mint a fiú-lány barátságok, lehet, hogy nem szokta még meg. Ez az egyedüli gond egyébként?
2013. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 év alatt nem lehet megszokni? Miért kérdezzem meg, ha úgysem mondja el???
2013. júl. 8. 10:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak ez a gond...
2013. júl. 8. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát, talán nem köteles mindenről beszámolni, ha nem akar...
2013. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem várom el, hogy mindenről, de ha én elmondok mindent, és ő erőlteti ezt a barátságot, akkor talán mondja is el, ne titkolózzon!
2013. júl. 8. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz fiú-lány barátság nem létezik. Csak ha mind ketten szerelmesek egymásba, vagy fiú a lányba vagy a lány a fiúba. Ész egyik haverom csak azért lóg állandóan egy csajjal, megy, kíséri mindenhova, mert szerelmes belé.
2013. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ahogy írták már a fiú-fiú barátságok azok mások és lehet úgy kezel mint egy fiú barátot

a fiúk nem mondanak el mindent a fiú barátaiknak csak ha segítség kell vagy tanács

de lehet olyan fajta aki nem igazán kér tanácsot meg segítséget de amikor kéne akkor egy baráthoz fordul (én is ilyen vagyok)

szóval ha meg akarod érteni és tartani mint barátot akkor meg kell ismerned hogy mit miért csinál

2013. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagyon jo baratom, s vele mindent megbeszelek o is elmond (majdnem) mindent nekem s en is neki.Ez szemelytol fugg.
2013. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!