Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm megváltozot...

A legjobb barátnőm megváltozott. "Ellenszer"?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel eddig felhőtlen volt a kapcsolatunk. Minden tökéletes volt. Aztán ő elkezdett megváltozni. Mostanában már nem úgy viszonyul hozzám, ahogy régebben, nagy lett az arca, és nagyban tesz mindenre. Amikor én találkozom más barátaimmal, nem mondja, de látom rajta, hogy nem örül neki, és akkor ő is elmegy valakikkel, ha bírja őket, ha nem. Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést, pláne nem kezelni. Szerintetek mivel lehetne helyrehozni a dolgokat? Mit kellene csinálnom? 17/L

2014. jún. 7. 13:25
 1/3 anonim válasza:
Ha nem segit a beszelgetes a kapcsolatotokon, akkor annyi neki. Mindenkinek eljon az a korszaka h masokkal akar lenni de a regit megtartja tartaleknak. Bocsi ha nem igy van.. en ezt szurtem le
2014. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azon nem segít semmi, ha p*csa az ember. Ez van, hagyd a fenébe.
2014. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legfeljebb 1 közös barátot szervezz be és kérd meg, hogy tudja meg a barátnődtől hogy mi a baja veled.
2014. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!