Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nincsenek barataim?

Miert nincsenek barataim?

Figyelt kérdés

suliba is szinte csak az osztalytarsaimmal voltam ugy igazan hiba, ilyen max 3 ember volt.. de inkabb 2. nem vagyok egy olyan akire azt mondjak, hogy "huuu, na ez igen" tehat fiuk koreben sem vagyok nagy cucc, ha valakit eddig erdekeltem mindig, MINDIG csak atvertek/szorakoztak/kihasznaltak eddig. most leszek 9.-es de az uj osztalyombol kb olyan 8-10-zel eddig egy suliba jartam vagy osztalytarsam volt de egyikukkel sem vagyok joba, szerintem ok nem is akarnak velem joba lenni, mert en egy senki vagyok. nyaron eddig max 5x voltam valahol, fb-n 1heten max 1-2 emberrel beszelek ami szinten rosszul esik, hogy az allitolagos legjobb baratnom leszar.. minden este sirok, es sokat gondolkozok azon, hogy ongyilkos legyek.. mindenkinek jobb lenne... szuleimmel sincs az a nagyon jo kapcsolatom.. itthon is mindig en vagyok a rossz. van 1 netes baratnom, de o neki csak akkor vagyok jo ha valami baja van es nincs kivel megosztania, ha en kezdek el valamit vissza se ir..ezert netes baratokra nincs szuksegem.

mit tehetnek? hogy szerezzek baratokat, akik megbecsulnek? uj suliba hogy ismerkedjek? mit csinaljak most nyaron? egesz nap itthon ulok es semmit se csinalok.. mindenki majd meselni fog hogy jujj de jo volt a nyar es en meg hallgatok mert nincs mirol meselnem..

bocsi, hogy hosszu lett, ha valaki megtisztel azzal, hogy elolvassa. azert is bocsi, mert nem irtam ekezetet. nem magyar a laptopom.



2014. júl. 29. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg írjál,te rá azokra akikkel szívesen beszélnél,hátha ők is csak azt várják,hogy valaki rájuk írjon. Viszont az öngyilkosságon még csak ne is gondolkozz,mert az lehet,hogy nem olyan jó a szüleiddel a viszonyod de attól még szeretnek! És lehet,hogy találsz majd valakit a jövőbeli sulidban. A kérdésedre válaszolva,hogy mit csinálj,keress egy hobbit. Én például a futást választottam,tehát elmehetnél futni,esetleg sétálni, kereshetnél valami sorozatot amit nézhetsz,hallgathatnál zenét stb.
2014. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvastam a teljes kérdést, és őszintén szólva, fogalmam sincs. Hogy miért nincsenek barátaid? Nem tudom. Hogy hogyan szerezz? Nem kérdezted, az új osztályodban biztos lesz valaki jófej, ha meg nem, akkor kereshetsz egy szakkört. Hogyha esetleg leírnád azt, hogy te mi hibát találsz magadban (semmi "minden", "az egész", "az, hogy megszülettem", hanem normális, átlagos, mindennapi hibát, mondjuk egyet, nem kell több, azon próbálj meg változtatni). Mondjuk jó, hogy én adok itt tanácsokat, holott fiatalabb vagyok nálad és egy halom rossz tulajdonsággal rendelkezem q: de nem baj, segíteni szeretnék. Vagy ha mondjuk leírnád a jó tulajdonságaidat (három igazit minimum), akkor az segítene egy kicsit elképzelni téged. És már megbocsáss, de miért lennél senki? Mert nem hordasz márkás cuccokat, nem hallgatod a menő zenét, nem csorgatod a nyálad a férfiatlan fiúkra, vagy minden jópasira az utcán? Nem hiszem, hogy senki lennél, bár nem ismerlek, de ha tudnám, hogy miért vélekedsz így magadról, érteném. Jó, ez itt mind-mind magánügy, nem rám tartozik, akkor leírnod sem kell, én sem írnék ilyet magamról. Ha a barátaid miatt gondolod így, akkor pedig csak kifogtad a legalját egy-két Igazival, ami viszont hidd el, nagyon sokat számít. A fiúk ráérnek, majd később (-: Én speciel szívesen barátkoznék veled, írhatsz akár privit, de egy) tizennégy vagyok, kettő) írtad, hogy nem szeretnél netes barátot, meg is értem, miért és három)... ö, ilyen nincs, csak jól hangzott volna (-: Bocsánat, muszáj volt egy ilyen gyenge humor próbálkozás. Csak egy tanács, amit nekem is gyakorolnom kell majd: szerezz egy kis önbizalmat, lásd szépen a világot (no persze könnyű azt mondani), ha megdicsérnek, vedd komolyan, ne tiltakozz, köszönd meg, s a többi (-: Remélem tudtam segíteni, bár nem hiszem... de azért mégis (-:
2014. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2/2 vagyok. Ja, és még valami! Eszedbe se jusson öngyilkosságon gondolkodni, világos? Nem, nem és nem, ilyen nincs, mert mindig van kiút, ezt egy ismerősöm mondta nekem és igaza van: mindig van fény az alagút végén. Szóval ezt ne, könyörgöm, azokért akiket szeretsz, és akiket még nem ismersz, de szeretni fognak, jó? És tényleg köszönöm, ha soha nem teszed meg.
2014. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakíts a számítógéppel először is. Második körben csinálj valamit. Járj el valahova, ami nem suli. Táncolni, alkotni, zenélni, bárhova, csak emberek közé. Hidd el, minden magától el fog indulni.
2014. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia enis ugyan ebben a cipoben jarok! :(

Enis szivesen beszelenek.veled!

16/Lany

(Irj bartan)

2015. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!