Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért nincsenek barátaim,...

Azért nincsenek barátaim, mert ez történt?

Figyelt kérdés

Kiskoromban a barátaim mindig megvertek és sokszor letépték rólam a ruhát (lány vagyok ők pedig fiúk voltak). Később csúfoltak és a Wc-ben is mindig rám nyitottak majd kinevettek. Most nincsenek barátaim, se ismerőseim. Lehet, h ez miatt?

köszi

21/L


2014. júl. 23. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csak te tudhatod, hogy van e köze ehhez, vagy sem.
2014. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, és hogyan tudhatnám meg? Nem érzek "undort", csak félek az emberektől.
2014. júl. 23. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:
A lényeg ami benned maradt. Tehát pont a félelem.
2014. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van. Ezt a félelmet kell leküzdened, mert ha nem teszed, soha senkit nem fogsz tudni közel engedni magadhoz. Az egész életedre kihatással lesz, mert mindenkivel szemben elutasító leszel még akkor is, ha szíved szerint mást szeretnél.
2014. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, ő tud segíteni.
2014. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A félelem nagy úr! Mindent megölhet és meggátolhat benned. Menj el szakemberhez, mert egyedül baromira nehéz ebből kilábalni. Segítséggel könnyebb sokkal - tapasztalatból beszélek!
2014. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kiskoromban a barátaim mindig megvertek és sokszor letépték rólam a ruhát"

- Ők nem lehettek a barátaid,mert még kis korban sem csinálnak a barátok ilyet a másikkal!!!



Valóban a félelem miatt nehézkes bármilyen emberi kapcsolat számodra.

Viszont tudd,hogy ez a korosztály már nem csinál ilyet.


Egyáltalán nem keresed mások társaságát,ha valaki barátkozni szeretne veled akkor mit csinálsz?


22/L

2014. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek barátaim.ugyan engem nem ''barátok'' de sokszor megaláztam holott nem tettem semmit hogy ezt kapjam.csak kellett akire rátelepedhetnek,és mi sem egyszerübb egy lányra.nem bízok senkiben :( fel a fejjel ennél rosszabb már nem lehet!?
2014. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek barátaim.ugyan engem nem ''barátok'' de sokszor megaláztam holott nem tettem semmit hogy ezt kapjam.csak kellett akire rátelepedhetnek,és mi sem egyszerübb egy lányra.nem bízok senkiben :( fel a fejjel ennél rosszabb már nem lehet!?19/l
2014. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig akik velem akartak barátkozni, azokkal hideg voltam személyesen, viszont ha írásban beszéltünk akkor szerintük "más", nyitottabb voltam.
2014. júl. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!