Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj hogy csak Gyakorin tudom...

Baj hogy csak Gyakorin tudom leírni a problémáimat?

Figyelt kérdés

Nem bízom senkiben. Valahányszor azt hittem, megbízhatom valakiben, elárult, kinevetett, vagy még rosszabb. Bezárkóztam, megcsömörlöttem, nincs már kedvem magamról beszélni senkinek. Egyedül a páromnak tudok megnyílni, de sokszor neki se.

Ha ismerősök közt vagyunk és valaki rólam kérdez, megnémulok.

Egyed itt a Gyakorin tudok őszintén írni magamról, és az itt lévő emberek véleményéből tudok építkezni. Mintha ti lennétek a barátaim, még így ismeretlenül is.

Nagyon durva probléma ez? Gáz vagyok?

Ha van valami amit az ember norma a barátaitól kérdez meg, azt én ide írom ki, mert nincsenek barátaim. Mi lesz így velem? Légyszi bunkók ne legyetek!



2014. júl. 30. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg szoktam vadidegeneket kérdezni dolgokról. Ez teljesen jó. Ők kívülről látnak, ráadásul nem kötik személyhez a választ. Nem vezeti őket érzelem, csak azt mondják el amit tényleg gondolnak, semlegesen.


Hátránya, hogy bizonyos helyzeteket külsősként nagyon nem lehet felmérni, mert ahhoz ismerni kéne a résztvevőket is.

A személyre szóló tanácsoknál tehát csak abból lehet kiindulni amit a kérdező leír, így könnyen lehet torzulás a válaszban, hiszen csak egy álláspontot ismerünk.

2014. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kérdés másik része: attól nem biztos, hogy valaki barát lesz, hogy válaszol egy kérdésre. A barátság másról (is) szól.
2014. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, de még annyira sincsenek barátnőim, hogy elmehessek velük vásárolni. Senki nem hív fel hogy beszélgessünk és senki nem ír nekem. A párom haverjai csak kibeszélni tudnak, úgyhogy őnekik se mondok semmit.

Ha tanácsra van szükségem, ide írok. A családomat sem merem megkérdezni semmiről. Nem érzem hogy van ember a földön akinek komolyan számítok. Akinek hiányoznék ha egy hétig nyaralnék vagy aki engem hív fel ha tanács kell neki. Nagyon rossz érzés úgy élni hogy senkinek nem számítasz.

2014. júl. 30. 09:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, baj.
2014. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, indokolni is tudod vagy csak ennyi a véleményed a dologról?
2014. júl. 30. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs ezzel...legalább nem tudnak kihasználni az emberek... hisz nem adsz meg nkik magadról sok infót. kül. is erre való ez az oldal
2014. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Jó reggelt kívánok!:-)


Én azt mondom, azzal a részével semmi probléma, hogy idegenek véleményére támaszkodsz, mindig jól jön egy kívülálló véleménye.

Az viszont baj, hogy úgy bántak veled, hogy ne tudj bízni. Ez viszont nem a Te hibád.


Én egy embernek merek elmondani dolgokat. Egy lánybarátomnak, de ő Szlovákiában lakik.

2014. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

7-es vagyok, az lemaradt, hogy ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj! :-) Szívesen meghallgatlak! :-)


Mást is, ha gondolja.

2014. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi ez kedves tőletek.
2014. júl. 30. 10:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ilyen rossul bántak veled mások;az viszont nem,hogy itt mondod el a problémáidat.Nekem is csak egy-két olyan barátom van,akikkel őszintén tudok a gondjaimról beszélni.Épp ezért velem is sokszor előfordul,hogy itt kérek segítséget.
2014. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!