Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek az internetes...

Mit tegyek az internetes zaklatómmal?

Figyelt kérdés
Akinek szintén volt zaklatója, és úgy érzi, hogy tudna segíteni az írjon privátban.

2014. júl. 31. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
volt. Elküldtem a mamájába, majd letiltottam, és örültem neki. :)
2014. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt tettem, de a tiltások után csak még jobban elfajult.
2014. júl. 31. 01:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Tiltás után hogy tud elfajulni?

Olyankor meg rendőrség.

2014. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam a rendőrségre, de szomszédos országban lakik. Mindig megtalálta a módját, hogy egy új felhasználói fiókkal küldjön rosszakaró üzebetet. Egyébként s történet furcsább mint gondolnád.
2014. júl. 31. 02:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebookról van szó? Állítsd be a profilodat úgy, hogy idegenek ne lássák. Akkor csinálhat harminc új profilt is, mégsem fog megtalálni.
2014. júl. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy a magyar rendőrség bármit is tenne amíg nem folyik vér.


de lehet, hogy a facebook és a cia érdeklődhet az ügy elindításában, bár az első egy nagy fontos elfoglalt cég, akit csak a törvényszintű kibújás érdekel, a második meg nem hiszem, hogy sokat foglalkozik középeurópával.


facebookon/bármely oldalon pl le lehet írni hogy mely profilok az övé, elküldöd a szolgáltató cégnek, ha nem reagál rá, akkor lehet megosztani lájkoltatni, csoportot létrehozni ellene, ha van ilyen, ott lehet több segítséget tudnak adni.


aztán érdemes még nemzetközi hacker oldalakat megkeresni, akik kifejezetten élvezik a bűnözők lebuktatását hobbiból.

2014. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen formában zaklat?

Közösségi oldalon? E-mailben? Telefonon?

2014. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Régebben facebookon zaklatott, de a végén már olyan formában, hogy megkereste egy csomó ismerősömet és nekik terjesztett rólam hazugságokat, hogy én legyek Amanda Todd. ( [link] Aztán meg sztárhírekes közösségi portálon írt a cikkekkel kapcsolatos véleményem alá rosszakaró kommenteket. Tavaly még utálkozó facebook oldalt is csinált rólam, de a Facebook nem törődött vele, és mindenki azt írta, hogy "istenem ez nem zaklatás nőj fel"...
2014. aug. 5. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
megtörtént már hogy zaklatott engem is egy régi ismerős messengeren, telefonon, nem reagáltam semmire nem írtam vissza neki. feljelentettem és nem történt semmi. rendőrség se csinál semmit se.
2019. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!