Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele? (Barátság vs. Szerelem ügy)

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel kölcsönösen bejöttünk egymásnak, de megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk (neki van kapcsolata). Hónapokig elvoltunk így, a vonzalom megmaradt, de tényleg csak barátilag viszonyultunk egymáshoz, mindent megbeszélünk, nagyon mély lelki kapcsolat alakult ki. Azt is elmondta, hogy komoly gondok vannak a párkapcsolatában, de próbálja megjavítani, nem szeretne kilépni, ha nem muszáj.

Aztán elkezdett kerülni, voltak veszekedések is emiatt, hogy elvben nagyon ragaszkodott hozzám, de inkább csak került. Én ekkor megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert nagyon rosszul esett ez a kínlódás. Hetekig tartó csend után véletlenül összefutottunk és láttam, hogy nagyon megrázta ez a találkozás. Nem sokkal utána keresett telefonon, és azóta is rendszeresen. Személyesen is keresi a társaságomat, próbál közeledni minden formában.

Én meg nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá. Nem akarok olyan lenni, akit "előkap", ha éppen szükség van rám, amúgy meg hanyagol, ha nekem van rá szükségem.

Az teljesen nyilvánvaló, hogy ez mindkettőnk részéről több, mint barátság, azért is ilyen kényes a szitu, nehéz kezelni. Az a pár hét, amíg nem beszéltünk, nagyon rossz volt, hiányzott. Most, hogy újra kommunikálunk, nagyon feldob! Szeretném fenntartani ezt az állapotot legalább, de nem tudom, hogyan...


2012. ápr. 16. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen kapcsolata van a fickónak? Korotok?

Te igazából mit szeretnél a legjobban a sráctól?

Szeretnél vele komolyabb kapcsolatot vagy jó lenne ez az ilyen-olyan állapot?

2012. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:

Márpedig, bárhogy is tűnik, te vagy neki az a személy akit "előkap" ha gondjai vannak, vagy unatkozik vagy megunta kicsit a párját...


ez a részéről komoly lenne e?? Szerintem a fele színjáték! Soha nem fogja elhagyni a párját és sosem lesz csak veled!

Szenvedni fogsz és emiatt elpazarolsz majd éveket az életedből!

Mert reménykedni fogsz mindig, hogy majd "csak elhagyja"..és telik majd az idő...néha összefuttok néha nem...

És elszalasztasz ez által majd minden lehetőséget, és nem fogsz másokat észrevenni , és lehet h elmegy melletted életed párja mert egy olyan kapcsolattal foglalkozol, aminek nincs más a végén csak íszonyú kín!


hiú ábrándokat kergetsz drága! Most jó persze elhiszem..de ez csak ideiglenes, és mondom ennek a fele csak színjáték!!


De nem fogsz ránk hallgatni ugysem sajnos....

2012. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfájdult a fejem, mire végigolvastam.

A nők hogy tudnak ennyit kombinálni egy ilyen blődségen?


Vörös vagy?

2012. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!