Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van értelme ennek...

Szerintetek van értelme ennek a barátságnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel nagyon jóban vagyok, de mostanában eléggé megváltozott. Régen szinte a testvéremként tekintettem rá, de most egyre bunkóbb lett. Amikor nincs ott senki más, akkor még mindig jófej, de ha társaságban vagyunk, akkor már szinte elviselhetetlen. Szerintetek van egy olyan barátságnak értelme, amiben az egyik fél kétszínű? Tudtok nekem valamit tanácsolni?

2014. jún. 30. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez kétszínűség lenne...

Kérdezd meg tőle, hogy miért ilyen. Lehet, hogy nem veled van baja, csak megváltoztatta őt a társadalom.

2014. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenképp beszélj vele erről.
2014. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátom. Nagyon jóban voltunk, aztán ha a többi osztálytársam elkezdett cukkolni, szivatni, ő is mindig beszállt. Volt hogy hetekig nem beszélt velem, mert úgy gondolta, őt is cikiznék, és nem lenne menő. Aztán ha leszálltak rólam, visszaült.

Szerintem az ilyen nem igazi barát. Én elvoltam vele, időszakos havernak tekintettem, és miután továbbtanultam, már nem is beszéltem vele. Azóta se tudom, mi lehet vele, de nem is érdekel igazán.

Sajnálom, de valószínűleg a te "barátod" is hasonló. Ettől függetlenül jól el lehettek, de ne bízz rá olyasmit, ami csak egy igazi barátot illethet meg.

2014. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!