Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Ha tetszik egy nő...

Férfiak! Ha tetszik egy nő egy társaságban? (többi lent)

Figyelt kérdés
akkor attól még más nőkkel is flörtöltök abból a társaságból? Más nőnek mondtok bókot a füle hallatára?

2014. máj. 8. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
előfordulhat. most pont olyan társaságban vagyok, ahol egyformán tetszik két lány, és egyszerűen nem tudok dönteni :/ úgyhogy majd az idő eldönti, hogy mi lesz... lehet egyikükkel sem illek össze :)
2014. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy még nem tudod, melyik a "befutó", miért nem ér rá akkor flörtölni-bókolni, amikor már eldöntötted?
2014. máj. 8. 22:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, ez kötelező. Gondold el azt a helyzetet, mikor vagytok mondjuk 4-en, a pasi kinézi magának a barátnődet. Ha csak odamegy hozzá, csak vele foglalkozik, akkor nektek ez kényelmetlen és unalmas szituáció lesz, és erőltetni fogjátok, hogy menjetek, főleg, ha a pasi nem szimpatikus. Nos, ezt a két problémát hidalja át az, ha jobban figyelsz a barátnőkre, mint a kiszemeltre, mert így elsőrangú szövetségeseket szerzel, és elnézőbbek is lesznek a későbbiekben.
2014. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A legutolsó mondatodat nem értettem, kinek a szövetségese itt ki?

Nekem itt az okozza a fennakadást, hogy egy férfi és egy nő attól még tud beszélgetni, hogy nem flörtölnek egymással...

2014. máj. 8. 23:10
 5/13 A kérdező kommentje:
a 2 véleményt megköszönöm, de még biztos lenne több is. (?)
2014. máj. 10. 19:13
 6/13 A kérdező kommentje:
Írtok még?
2014. máj. 16. 01:34
 7/13 anonim ***** válasza:
"Szövetséges", mert ha valaki kedvel, jó benyomást teszel rá, akkor erősítőleg hat a barátnőjére is. Mire vagy még kíváncsi?
2014. máj. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De látom, hogy itt konkrét szituácuió van, úgyhogy inkább azt mondd.
2014. máj. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy megmagyaráztad, értem már, hogy gondolod.

Nekem mégis más a logikám, pont azzal jól el lehet rontani szerintem, mert a kiszemeltnek az jön le, hogy a másik lány a kiszemelt, nem ő.

2014. máj. 16. 01:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem foglalkozol vele. Lehet úgy is kitüntetett figyelmet szentelni másoknak, hogy közben a kiszemelted nagyon jól tudja, hogy ő a befutó. Leginkább a nonverbális kommunikációval, azon belül pedig a tekintettel. Az félreérthetetlen.
2014. máj. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!