Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak az én hibám, hogy nincs...

Csak az én hibám, hogy nincs társaságom, nincsenek haverjaim?

Figyelt kérdés

Elismerem, régen eléggé elzárkóztam az emberek elől, még általános iskola alsóban eléggé eltávolodtam tőlük. Alapvetően nem vagyok egy határozott ember, de azért általános iskola felsőtől kezdve próbálkoztam egyre több kapcsolatot kialakítani. Középiskolás vagyok most, itt is próbálkoztam már sokat, de nem nagyon jön össze.

Az a legnagyobb baj, hogy az emberek az érdeklődés leghalványabb jelét nem mutatják felém, annyira erőltetett minden beszélgetés amit én az emberekkel folytatok, hogy az már fáj. Maguktól totál keresztülnéznek rajtam, ha én próbálkozok egyesek esetleg hajlandók velem beszélgetni, de az is tök erőltetett.

Csak az én hibám, hogy nincs semmi társaságom? Mert szerintem az emberek is állhatnának úgy hozzám, ahogy másokhoz. Kicsit torzult az arcom, talán emiatt lehet ez így, de nem tudom végülis miért.

17/F


2014. jún. 14. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetett volna nyugodt életem, inkább több baráttal, ehelyett olyan idős koromban mint Te, más utat választottam, belekerültem a pénz szüksége miatt lopásokba míg más kólázott nyugodtan kiülve a térre, mi bujkáltunk napközbe, éjszaka meg jártuk a várost


Aztán elkaptak minket, le is csuktak, 19 éves koromig voltam fiatalkorúaknál, ma ott vagyok nincsenek ismerőseim mert akikkel együtt járkáltunk lehet már meghaltak valahol


Szóval neked azt tudom mondani hogy míg ilyen fiatal vagy, addig ismerkedj és barátkozz, mert utána kevésbé befogadóak

21F

2014. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod sok ember a külsőségek alapján ítélkezik.Gondolom az arcod miatt nincs most barátod vagy haverod.Tudod fiatalon még mindenki felületesebbek.Meg te is lehet hogy távolságtartóan viselkedsz.

Én azt mondom,hogy Én a Te korodban,nekem sem voltak barátaim,nos akkor történt igazán változás amikor olyan közegbe kerültem,másik suli...

Én javaslom neked,mert elsősorban most Neked kéne nyitottabnak lenni mindenki más felé,és megpróbálni nem kötelező jellegű beszélgetésekbe belemenni.

Szerintem egy picit elsősorban magaddal kell lerendezned a dolgokat,elfogadni magad olyannak amilyennek,szóval ha jól érzed magad a bőrödben,másokat nem fog zavarni semmi sem szerintem,de lehet érdemes erről elbeszélgetni egy agytúrkásszal hátha tud valami okosságot mondani,ami előrébb lendítene a magadról kialakított kép miatt.

Nos mivel suliba jársz így az osztálytársaiddal kötelező jelleggel vagy összezárva.Barátokat haverokat olyan helyen tudsz összeszedni ahol van közös érdeklődés.Pl ha szeretsz festeni vagy ilyesmi akkor menj el szakkörre ahol mások is szeretnek festeni.Így olyan emberekkel lennél együtt akikkel már lenne közös témátok(példaként szintén a festészet) :)

Szóval ha van érdeklődési köröd,akkor arról keress csoportokat,fan klubokkat,esetleg iratkozz be olyan tanfolyamra ami érdekel(kettő legyet egy csapásra mert így hasznosat is csinálsz )

Mivel fiú vagy így lehet akár simsonod is ha így van akkor facén van sok csoport,van weboldal van klub is és vannak motoros találkozók vannak olyanok amiket kimondottan simsonosok tartanak ,Egy ilyen eseményen könnyedén ismerkedik mindenki mert két kerék az egy olyan dolog hogy testvérek vagyunk kb...Mármint motorosokkal Én az út szélén is leállok és szoktam egy jót is beszélgetni néha,mert ugyan az hajt mindenkit! A két kerék!

Ha szereted a természetet a túrákat akkor vannak túracsoportok is ha pestmegyei vagy akkor tudok ajánlani.

Tudod Én sem vagyok tökéletes,meg senki sem az,szóval lazábbnak kell lenned szerintem és lehet hogy könnyebben elfogadnának.

2014. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!