Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik a legjobb...

Jogosan haragszik a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Átiratkozom egy másik iskolába, ezért megharagudott rám. Jogosan haragszik? Nem beszél velem, mióta megtudta. :(

2014. aug. 9. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jogos szerintem. Csak bántja a dolog, mert otthagytad, de majd idővel ha máshogy fog gondolkozni rájön, hogy ez nem ellene van és el tudja fogadni később. Ha szerencséd van.. Van aki simán megutál valakit emiatt, de szerintem ez nem normális, hiszen a barátságotok fontosabb, annál, ki milyen suliba jár. Ha meg ez a dolog még is szétszed titeket, akkor a barátságotok nem volt elég erős.
2014. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha nem mondtad el neki amint megtudtad, hanem villámcsapásként érte a dolog, akkor haragudhat mert a barátok ezt elmondják egymásnak.. De ha nem így volt akkor is szerintem a legjobb az lenne ha megbeszélnéd vele mi bántja és helyrehoznád a kapcsolatot. Ha teljesen elzárkózik akkor is neked legalább nyugodt lehet a lelkiismereted, hogy megpróbáltad ;) De ha olyan jó barátnők voltatok, akkor biztosan kibékültök, ha meg nem legalább tudod, hogy nem volt igaz barát.
2014. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen, azonnal elmontam neki, ahogy megrudtam. Megprobálok beszélni vele :)
2014. aug. 9. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! ;) Csak ügyesen.. :D
2014. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nem sikerül, nem beszél velem :(
2014. aug. 12. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor nem érdemli meg h jóba legyen veled... magára vessen :P
2014. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat :) minden megoldódott :D újra beszélünk :D
2014. aug. 28. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök!:)
2014. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!