Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek így a barátnőmmel?!...

Mit tegyek így a barátnőmmel?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tegnap barátnőm benne maradt a facebookjába, és (nem volt szép tőlem), de megnéztem az üzeneteit, és azt láttam, hogy idegen fiúknak irkál, hogy szia járunk?, meg fiúk előtt égeti le magát,hogy mindig irogat nekik, pedig azok már hátuk közepére kívánják őt..mit tegyek, hogy észhez térjen?! Mégsem mondhatom meg neki, hogy láttam az üzeneteit. és még csak 13 éves!

13L



2014. aug. 11. 21:05
 1/2 anonim válasza:
ha felelősségre vonod akkor ne mond hogy nézegeted az olyan mint ha kutattál volna mond azt véletlenül a kijelentkezés gomb helyett a beszélgetésekre kattintottál mert akadozott a géped épp tovább akartál menni amikor kiszúrtad és innentől fogalmazz úgy ahogy akarsz de csak személyesen beszélj és készülj fel hosszú vita lesz
2014. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áh,m1 inkább
2014. aug. 11. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!