Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a barátról? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Egyik nap volt vásárolni a barátnőm és megmutatta milyen ruhákat vett magának,aztán leírta nekem,hogy reméli hogy másin nem fogja meglátni ugyan ezt,ez egy célzás volt szerintem nekem,mert tudja,hogy én is megyek nemsokára vásáropni. Nem mintha ugyan olyan ruhákat szeretnék venni mint amiket ő vett. Nektek mi erről a véleményetek?
2014. aug. 14. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén,normális barátról nem kérsz véleményt a neten.
2014. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én se szeretem máson viszont látni a ruháimat, de ez azért ez kicsit beteg, h neten leírja...
2014. aug. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem róla, hogy vagy beképzeled, hogy ilyeneket célozgat, pedig csak őszinte,

vagy ha tényleg célozgatott, akkor rosszindulatú célozgatásnak veszed, ahelyett, hogy barát módjára viselkednél, vennéd a célzásokat, és nem lennél olyan bukó, hogy ugyanazokat a ruhákat veszed meg, ami lássuk be, tényleg gáz lenne.


Egyik verzió se túl szimpatikus részedről.

2014. aug. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem,ha igazad van és célozgatott,akkor nagyon beképzelt személyiség lehet a barátod.... de én ilyet még viccből se mondanék a barátomnak.
2014. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát..
2014. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira egyedi akar lenni, akkor nagyobb erőfeszítést is tehetne, mint hogy megmondja, másokon milyen ruhát (nem) akar látni. Mások felé elvárásokat tenni könnyebb, mint saját magunk felé.
2014. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Egyáltalán nem képzelem be! És ki mondta,hogy ugyanolyan ruhákat akarok venni? Direkt leírtam,hogy nem vennék ugyanolyat,szóvan máskor kérlek olvasd el jobban amit kiírok. A többieknek köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!