Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan BARÁTKOZHATNÉK srácokka...

Hogyan BARÁTKOZHATNÉK srácokkal ha kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Alapvetően hiszek a fiú-lány a barátságokban, de csak azért mert látom, hogy másnál működik. Nem vagyok egy olyan tiptop csaj, mégis sokan udvarolnak. Mindezt úgy, hogy van barátom. Én sokkal jobban eltudok beszélgetni srácokkal, jobban érzem velük magamat, de mindig csak egy ideig megy ez a barátkozás, aztán többet akarnak. Valamikor mondják is, valamikor csak mutatják...Próbálok élőben ismerkedni, de fent vagyok Fb-n, twoon, mindkét helyen nyilvánvalóan megjelölve, hogy kapcsolatban vagyok. Nem tudom már mit csináljak, mert szívesen vagyok fiúk társaságában, de mindig jelzik, hogy többre számítanának tőlem. Van mikor le is ülünk beszélni, és elmondom, hogy én boldog vagyok a párommal...Ekkor jön az a rész, hogy beigazolódik a gyanúm de akkor maradjuk barátok...de nekem ez így nem megy. az nem barátság ha másik fél többet szeretne. Próbáltam már magamban keresni a hibát, hogy esetleg én adom a jeleket, de nem...gyakran beszélek pl a barátomról, hogy jól elvagyunk, meg teljesen csak baráti beszélgetéseket folytatok. Twoon pl van egy csomó srác aki azt mondja hogy megérti hogy kapcsolatban vagyok, de azért taálkozzzunk barátilag. de én már nem merek senkivel, mert nem tudok bennük megbízni. Hogy csinálják azok a lányok akiknek sok fiú barátjuk van?
2014. aug. 15. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy, hogy tojnak arra, hogy mit érez a másik igazán, vagy találnak olyan fiúkat, akik tényleg nem akarnak tőle semmit, esetleg olyan fiúk a barátaik, akiknek van barátnőjük és így nyilvánvalóan nem akarnak semmit a másiktól.
2014. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leginkább sehogy, az emberek többségét csak a szex érdekli. manapság már az sem számít hogy kapcsolatban vagy-e, a legtöbb kapcsolat "nyitott". valószínűleg azért érzed jobban magad velük, mert az a mézesmadzag része. valószínűleg éretlen, amatőr srácok.
2014. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiú lány barátság az esetek 99 százalékában arról szól, hogy a nő kihasználja a férfit. Te mit tudnál adni egy barátságban a másik félnek? Szerintem semmit. Nagyon kevés olyan nővel találkoztam, aki elérte azt a szellemi színvonalat, hogy értékes barátja lehet egy férfinak.
2014. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

balatonon vagyok.

lejössz velem borozni, akkor igencsak csudajó barátom lennél! :D főleg ha még hoznád valaki szingli barátnődet is! :D


22f

2014. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. : sajnállak, hogy ilyen tapasztalataid vannak, de én nem a kihasználásra megyek...Ha az lenne a célom, akkor kihasználnám azt is, hogy a srácok többet akarnak...
2014. aug. 16. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!