Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Az osztálytársaim...

Mit tegyek? Az osztálytársaim csak bántani tudnak

Figyelt kérdés
Nem bírom már, Az osztálytáraim kikészítenek és nem bírnak magukkal folyton ki közösítenek voltak barátaim de azoknak csak akkor kellettem amikor kellet valami"Valaki" vannak nagyobbak akikmeg megvernek folyamatosan és jön a suli szüleim nem értik meg hogy elakarok menni azt monják ezt a pár évet még ki kell bírnom. És mindig csak egyedül vagyok szünetekben már kiborulok! Mit tehetek?
2014. aug. 16. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igenis keressenek a szüleid neked egy másik sulit!Nekem egyszer jön így haza a gyerekem a suliból,felgyújtom az iskolát!
2014. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem bántottak nagyon. Édesanyám átvitt egy másik iskolába. Átvészeltem.

2014. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Kezdj el ismerkedni a többiekkel. Légy nyitott a világra, legyél jófej és humoros. Járj sportolni, legyél kitartó. Ha így teszel, az életed jó irányba fog fordulni.
2014. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Csak szüleimmel tényleg nem könnyű! :/
2014. aug. 16. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el barátkozni, kösd le magad.
2014. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 supra01 ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen suliba jársz?
2014. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 supra01 ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Miért bántanak?

Mivel bántanak?

2014. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!