Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szánalmas-e betölteni a 30....

Tilla84 kérdése:

Szánalmas-e betölteni a 30. élet évet teljesen egyedül, barátok nélkül, ismerősök nélkül, torta és ünneplés nélkül külföldön? Lesz ennek maradandó rossz élménye bennem? 30/férfi/hetero

Figyelt kérdés
Ma vagyok 30 éves! Külföldön élek több mint 2 éve, sajnos úgy alakult, hogy barátok nélkül, egyedül élek már bőven öbb mint 1 éve. Csak arra volnék kíváncsi nagyon gyakori-e ez az állapot manapság, avagy csak én vagyok ennyire sikertelen az emberi kapcsolataimban? Munkám van, magas jövedelmem, stílusom, vagányságom, rendszeresen futok parkokban. Mindig úgy érzem erős vagyok és minden rendben, de ma úgy érzem összetörtem... Haza mehetnék magyarországra, de nincs otthon semmmim és a céljaim nem engednek. Maradnom kell tovább dolgoznom, de még sok van hátra és úgy érzem végleg egyedül maradok majd az életben... Van valaki hasonló helyzetben?

2014. aug. 17. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy tortát!
2014. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy cipoben járunk:),bár én már haza jottem 5 év sziget(anglia) után ,de már bánom megyek is vissza csak még nyaralok:) na nem angolba mert abbol elegem lett orokre!

Szerintem keresgélj tovább csajozz be ,de valaki olyat szerezz ,aki illik hozzád ne az elso utbaeso luvnyát....nem tudom ,hogy vagy az angol csajokkal de én azokat nem ajánlanám,viszont rengeteg szláv (lengyel,svk,cseh) csaj van kinnt ,akik szebbek is és normálisabbak is mint a magyar csajok ,oket tudnám ajanlani!Good Luck

2014. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!