Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért ilyen velem...

Szerintetek miért ilyen velem egy jó lány barátom? Feneket ráz, közeledik stb.17/F

Figyelt kérdés

ismerem regota es mondta h nem jovok be neki, de jo baratok lettunk. o is 17. de ha gepezunk is egyztt tesszuk pl az olembe ul. hihetetlen alakja van, lapos has, szeles csipo, es nagyobb de kerek popsi..


egyik nap az olembe ult h gepezni tudjon(de mas olebe is ult, nem vagja h milyen csabito ez), es medencezes utan volt, bikiniben tette es maga a latvanytol is teljesen felallt...

meg volt h letepert mert megszivattam es rovidgatyaban isteni volt erezni a combjait..


meg sokszor van, h nekem dol es picit tologatja is a feneket, es cikinek erzem ha felall ra...

buliban siman razza elottem, sot, direkt nekem..

nagyon szenvedelyes:))



2014. aug. 25. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sima ribizli, ennyi :)
2014. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van vére az biztos, de ismerem h nem ribizli :)
2014. aug. 25. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetszeni akar neked, növeli az egóját.

Méghozzá elég szégyentelen módon.

2014. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mert ribi :D

"mas olebe is ult, nem vagja h milyen csabito ez" óóhohó, dehogy is nem, nagyon is jól tudja :D..

2014. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak el ne kapj valamit tőle, mert sajna az ilyenektől szoktak kapni "ajcsit" azaz kankó, trichomonasz stb.
2014. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, mekkora k**va, aztán mondhatsz bármit, ezek szerint nem akarod elfogadni... Ennek beraknád lerohadna a f#rkad annyi betegsége van muhaha.
2014. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent elmondtak az előttem szólók.
2014. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!