Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális? Nem...

Szerintetek ez normális? Nem tudok mit kezdeni, amikro meglátom igy ledermedek.

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam 12 éves és naponta megiszik 5-10 energia italt,sörözik,pálinkázik.Most is 20-án be volt rúgva.MI a lányokkal sétáltunk és ott jött tök részegen egy energiaitallal és egy pálinkával.Ez annyira zavaró.És az egyik barátja:motrot vezet,10 évesen,kocsit vezet,és ő is iszik,energiaitalozik.És ezzel menősködnek.NEm azért mondom hogy én is az akarok lenni meg irigylem csak ez szerintetek normális?

2014. aug. 29. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Próbálj nem foglalkozni velük.
2014. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 évesen átlag kamaszos lázadozás, na de 10-12 évesen...? Elég durva. Szerintem nem normális.
2014. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉS amikor nézem kiráz a hideg
2014. aug. 31. 14:31
 4/5 Norb76 válasza:
Na hát ez gyönyörű.Ilyenkor amúgy,hol vannak a szüleik?-ez egy nagyon jó kérdés.Kerüld ezt a társaságot,mert belevihetnek a rosszba.
2014. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 maúúú! válasza:
napi 5-10 energiaitaltól nem lesznek 15 évesek.."hulljon csak" kategória..
2014. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!