Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmnek szeretnék adni...

Barátnőmnek szeretnék adni egy tusfürdőt (nem alkalomra, csak úgy). Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Mondhatni legjobb barátnők vagyunk, bár nem címkézzük fel a kapcsolatunkat. Kinéztem egy tusfürdőt, aminek isteni illata van, és arra gondoltam, hogy neki is veszek egyet. Az ára nem húzós.
2014. aug. 29. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy vezeted elő, hogy vettél magadnak és isteni illata van, ezért vettél neki is egyet, akkor nem fog rossz szándékot sejteni mögötte.
2014. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd, és szokott fürdeni, akkor amúgy sem...

nyugodtan.

2014. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. :D De most őszintén azért adnád neki, mert úgy gondolod "hasznára" válna szóval szüksége van rá? Vagy azért mert jó barátnők vagytok és szeretnéd meglepni? :D Am. mindegy neki nem kell tudnia az okát. Elmondod, hogy vettél magadnak is (ha nem kicsit füllentesz) és megmutatod neki, hogy milyen jó illata van és a végén, hogy neked vettem. :D Még örülni is fog neki. :D
2014. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!