Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátok "visszaszerzése"?

Régi barátok "visszaszerzése"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egészet azzal kezdeném, hogy egy idióta voltam, de tényleg. Általános iskolás barátnőim ha hívtak valahova, nem mentem, és volt, hogy ajándékot sem adtam nekik a szülinapjukra/névnapjukra. Így visszagondolva nem tudom, mi volt velem, miért voltam ilyen érdektelen. Néha eléggé "ribisen" viselkedtek, ami akkor nem tetszett, de már tudom, hogy csak szórakoztak,és ők tették jól. Szépen lassan teljesen elhidegültünk egymástól, 8. osztály után szinte teljesen megszakadt a kapcsolat. Azóta csak véletlenszerűen futok össze velük, olyankor köszönünk, beszélünk pár szót, van ölelés is, de tudom, hogy már nem számítunk barátoknak. Most leszünk 12.-esek, szóval nagyon sok idő eltelt. Nekik egy soktagú, népszerű, össztartó közösségük alakult ki, tudom, hogy én már nem hiányoznék oda. De ők nekem azóta nagyon hiányzanak, mert ők voltak az igazi barátaim, ezt már tudom, csak sajnos késő.

Nem merem őket felkeresni, vagy elhívni valahova, mert félek az elutasítástól. És már furánis venné ki magát...

Mit tehetnék?

Köszönöm előre is, ha segítetek!


2014. aug. 30. 00:40
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen beszélj velük, mit veszíthetsz? Ugy sem lesz mar rosszabb a helyzet, és könnyebb is lesz feldolgozni ha esetleg ők nem így gondolják, mert így csak egy nagy kérdőjel van benned és azon járna csak az agyad, hogy 'mi lett volna ha..
2014. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem kb. ugyanez történt... de pont ugyanez. Azzal a különbséggel, hogy már pár éve nem vagyok 12-es... az egyikre nemrég ráírtm fb-n, de nem válaszolt. Jó lenne kidobogni, vajon mi történhetett anno.... Vajon mi?
2014. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!