Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy csak én fújom fel...

Lehet hogy csak én fújom fel a dolgot? Tovább lent

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elhatároztam,hogy az írás lesz a célom.Írtam egy kis elbeszélést,és elküldtem egy(régebben legjobb) barátomnak hogy írjon róla valamit,hogy jó-e,vagy kicsit elcsépelt vagy bármi ilyesmit,mert most jól jött volna mások véleménye,de miután elküldtem neki,mintha nem is létezett volna,mármint facebook-on,pedig elég gyakran fent van na mind1..Mikor találkoztunk akkor meg úgy csinált mintha semmi nem történt volna,gondoltam nem hozom szóba mert akkor épp nem az volt a fontos.Következő nap pedig rám írt hogy mi újság van velem,akkor rákérdeztem hogy miért nem válaszolt az üzenetemre erre az volt a válasz hogy "túl hosszú volt,bocsi :/".Mikor találkozunk,vagy áthív úgy csinál mintha legjobb barátok lennénk akire mindent rábízhatok ha kell,mindig meghallgat,és igazából soha nem kérek tőle semmit vagy ritkán csak ez az egy dolog volt amire úgy gondoltam,hogy ha már ilyen jó barátok vagyunk akkor előbb is szólhatott volna hogy erre most nincs ideje(kedve)vagy ilyesmi,de nem az hogy napokig nem válaszol,és csak úgy hagyja a fenébe:((Tudom ilyen hülyeségeken megsértődni gyerekes dolog,de azt hittem számíthatok rá.Szerintetek jogosan sértődtem meg?(már régóta barátok vagyunk)
2014. aug. 30. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a legjobb barátnőmmel mindig elolvassuk egymás dolgait...akár blog,akár házidolgozat,akár idegen nyelvű fogalmazás,akár internetes pályázatra írunk...szóval mindent na...én ezt mindig természetesnek vettem,hogy ha kikéri a vélemélyemet valamiről akkor azt megnézem,hiszem valószínűleg sokat dolgozott vele...megtiszteltetésnek veszem,hiszen ez azt jelenti hogy számít neki a véleményem...nem számít hogy 500 karakter 5000 vagy akár 15.000...sosem mondanám azt hogy túl hosszú,maximum azt,hogy majd később tudom majd csak elolvasni,mert most más dolgom van...de ha sürgős akkor nagyon igyekszem hogy el tudjam olvasni mihamarabb...

mi nagyon közel állunk egymáshoz,mintha a testvérem lenne...minden nap órákat beszélünk már évek óta...azonban ha a ti barátságotok nem ennyire szoros szerintem nincs okod sértődésre...nekem is van rengeteg olyan "barátom" aki így reagált volna mint a te barátod...de engem ez annyira nem is zavar,mert nekem csak az az egy barátnőm érdekel igazán,más nem...szóval én azt mondom hogy minden attól függ hogy mennyire szoros a barátság...ha úgy érzed számodra ő sokkal fontosabb mint te neki...te kezdeményezed a beszélgetéseket,a közös programokat legtöbbször akkor hagyd a csodába,keress olyan barátot akinek te is fontos vagy,és ápolni akarja a kapcsolatát veled.

18\L

2014. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)Átgondoltam és igazad van,jobb ha inkább hagyom a fenébe ezt a "barátságot"
2014. aug. 30. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Örülök ha segíthettem :)
2014. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!