Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki? Nagyon önbizalomhiányo...

Valaki? Nagyon önbizalomhiányos vagyok. Tovább lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az van,hogy a barátaim elfordultak tőlem,mert én nem úgy öltözök ahogy ők (én nem járok márkás cuccokba,nincsen magassarkúm,és csak enyhén sminkelek stb..)...így már nem is lesznek barátaim?Már ezt csinálják velem 5-óta,tavaly bulimiás voltam,mert megszóltak hogy a 160 cm-hez sok a 45 kg..de szerencsére magamtól leszoktam.Mostmár kezdek tényleg megőrülni:Miért nem márkás ruhát hordasz?Miért nem cigizel?Miért nincs még mindig pasid? Komolyan,ezekkel fognak megölni!!Aztán amikor vettem egy h&m-es pólót,na mondom magamba ezzel biztos jól fogok kinézni!:) A f@.zt..beérek a suliba és az önbizalmam darabokra törik..szebbnél szebb lányok amerikai baseballdzsekiben meg masnival a hajukba,gyönyörű cipőkkel...az a gond,hogy én is járnék szivesen ilyenekbe,de nekünk csak a kínaira meg a turira telik..szerintetek hogy éljem ezt túl?Komolyan öngyilkos leszek..már próbálkoztam ezzel,megégettem hajvasalóval a kezem,de sajnos semmi bajom nem lett mert túl gyenge vagyok hogy tovább ott tartsam a kezemen..Help me :'c 13/l

2014. szept. 3. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondold at mekkora jelentosege van ennek, probald meg olyannak latni a helyzetet amilyen valojaban.


A jelenlegi barataid elordultak toled mert nem jarsz markas ruhaban. Mennyivel lesz rosszabb az eleted ez miatt? Tudsz masik baratokat szerezni, akiknek azok a dolgok fontosak amik neked? Neked valoban olyan fontos hogy jol kinezo baratnoid legyenek, vagy megfelelnek az atlagosan kinezo valodi baratok?


Azt el kell fogadnod van es lesz is olyan ember akinek nem leszel szimpatikus, vagy egyenesen utalni fog, vagy lenez. Nem felelhetsz meg mindenkinek. Talald ki hogy neked mi a fontos, es baratkozz olyanokkal akik hasonloan gondolkodnak mint te.

2014. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell keresned egy másik társaságot, közösséget, ahol akkor is szeretnek, ha kínai cuccban vagy. Ahol befogadnak, és ezek után az iskolában lenni olyan lesz, mintha csak felszállnál a buszra az idegenek közé, nem is fontos, hogy ők hogyan élnek és miként gondolkodnak. Az a baj, hogy nagyon meghatározó az osztályközösség ebben a korban, és nem mindenki népszerű. Ne öld meg Magad, később jobb lesz, pl. egyetemen nálunk 400 fős volt az évfolyam, és mindenki csak azokkal élt közösségi életet, akit kedvelt, a többieknek meg csak köszönt és kész. Nagyon jó, mert mindenki jól érzi magát, és mindenki csak azokkal kell hogy foglalkozzon, akit szeret, Rád is ilyen felnőtt élet vár, szóval tarts ki!
2014. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Öngyilkosságot meg ilyen marhaságokat verd ki a fejedből!

Én is úgyan ilyen helyzetben volgyok, csak lesz@rom az egészet... csak fiú vok.

Ne törődj a sznomb r*bikkel és próbálkozz barátkozni olyanokkal akik hasonló helyzetben vannak mint te. 13 éves vagy, ráérsz még fiúzni.

160cm/45kg tökéletes :)

idősebb leszel megérted hülyeség ilyenen rágódni, minden hol és mindig van ilyen

vészeld át az általánost és középben új lappal kezdessz

Kitartás :) 18f

2014. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj azzal, hogy nem tudsz márkás ruhákat megengedni magadnak. Ha valaki ezért lenéz az nem barát, hanem egy felszínes, olcsó liba, aki maga is bizonytalan, de ezt próbálja elrejteni. Próbálj meg másokkal is barátkozni, akikkel tényleg jól érzed magad. Valakit nem az alapján kell megítélni, hogy milyen ruhákban jár. Ha valakivel szóba állok nem a ruháját veszem szemügyre, hanem a szavait. Hihetetlen, hogy az ilyen olcsó lányok mekkora idiótaságokat tudnak mondani. Értelmetlen dolgokkal foglalkoznak és semmitmondóak. Később belőlük lesznek a nagy partiarcok és k...ák. Neked kell változtatni, mégpedig úgy, hogy kezded magadat belülről építeni. Ez az önismeret. Annak az embernek van önbizalma aki meg tud állni a saját lábán mások véleményétől mentesen. Sok sikert és soha ne add fel! Légy bátor! Foglalkozz önismerettel, mert megérdemled!
2014. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!