Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan oldhatnám meg? Bővebben...

N. Kwebbel kérdése:

Hogyan oldhatnám meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy elég hosszú és komplikált sztori az egész,amiből kiindul ez az ötletem.

Cím szavakba: Pár hete összevesztem egy nagyon jó barátommal,aki most Székesfehérváron tanul,jó messze tőlem.A baj az,hogy amíg békébe voltunk,megígértem neki,hogy lerajzolom a képet,amit mutatott.<Azóta kiderült,hogy a kibékülés esélye mínuszba van.De lehet ezzel a gesztusommal változna.> Ugyanis lassan kész van a rajz,és a barátságunk idején is belekezdtem már.

A kérdés az lenne,hogy hogyan tudnám elpostázni neki a borítékolt rajzot?Tudom melyik suliba jár,azt is tudom,hogy koleszos,de az osztályát nem tudom,és gázul jönne ki,ha lenne még egy ugyanolyan nevű srác abba a suliba.Neten rákerestem a weboldalára,de nem lettem okosabb.Lehet olyat,hogy felbélyegezve,ahogy kell mindennel elpostázom a sulijába?Átadják neki?Vagy mik lehetnek a felmerülő bajok?

Köszi a válaszokat.:)


2014. szept. 11. 00:03
 1/2 István000 ***** válasza:

Mi volna, ha személyesen adnád át neki?

Előbb-utóbb haza megy (egyik hétvége, legkésőbb karácsony).

Az idő gyógyítja a sebeket. Talán a legközelebbi találkozásotoknál már el is feledi a régi sérelmeket és újból barátkozni akar veled. Így legalább lesz indokod vele találkozni és beszélgetni. :)

2014. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam,túl akartam bonyolítani:) Köszönöm:)
2014. szept. 11. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!