Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha senkivel sem...

Mit tegyek ha senkivel sem nagyon beszélek az osztályból?

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es.Mindenki mondja(anya,bátyám stb) hogy miért nem beszélek senkivel.Ha már ismerek valakit akkor elég beszédes vagyok,de ahhoz hogy relatíve idegenekhez odamenjek akik tök jól elbeszélgetnek egymással túl visszahuzódó vagyok.

2014. szept. 12. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak az órán csoport / páros feladatok. Azok szerintem elég jó alkalmak ahhoz, hogy elkezdj a másikkal beszélgetni. :) Oldódj fel, hisz ők is ugyanolyan emberek, mint te! :)
2014. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem nagyon voltak ilyenek...:S De köszi a választ.:)
2014. szept. 13. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj és add magad.. Én is elég visszahuzodo vagyok, de néha erőt kell venni magadon, és beszélj.. Meséld el mi volt veled,mit csináltál tegnap, mit néztél.. Beszelj filmekről, könyvekről.. Bátraké a jövő..
2014. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!