Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet a barátnőm ilyen...

Hogy lehet a barátnőm ilyen érzéketlen? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves barátnőm (én 24 éves lány vagyok) És mindenkivel nagyon bunkó módon viselkedik. És mintha teljesen érzéketlen lenne. Soha nem sír, mások érzéseivel nem foglalkozik (a véleményét rettentően sértően mondja ki pl a kövéreket hájpacninak hívja ami egy iszonyatos rosszindulatra utal hisz nem tehetnek róla hogy ilyenek) És csak velem kedves és jószívű, de általában azért velem is bunkó. Már elég régóta hozzánőtt a szívemhez, hisz gimiben mi ketten voltunk a suli lúzerei, akit senki nem szeretett, és mindenki megalázott. Engem a csendességem miatt utáltak, őt pedig mert mindig túl őszinte volt és bunkó mint most. Egyszer mikor az ismerősünk különcnek nevezte, azt válaszolta ő teljesen átlagos. Azonban szerintem igenis különc. Még soha nem járt senkivel, és szűz. Aztmondta azért nincs neki mert nincs ideje ilyenekkel foglalkozni. Talán azért ilyen mert skorpió? Vagy nem?
2014. szept. 12. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok horoszkóp-függő, viszont a Skorpiókkal mindig meggyűlt a bajom.. Tudnak tisztán gonoszak lenni és érzéketlenek, szívtelenek.

Másrészt, mivel elmondásod szerint kiközösítve töltötte eddigi életét, olyan düh és elfojtás gyülemlett már fel benne, hogy olyanná vált, akár egy időzített bomba. Valóazínűleg ez az elfojtás szerelmi téren éa szexualitásban is kínozza.

Olyan embernek tűnik, akkor lesz átmenetileg elégedett, ha a dharagját másokon töltheti ki és nekik fájdalmat okoz. Persze ez az ő helyzetén nem változtat, így az érzés hamar múlik.

Van valami hobbija? Mert valami fizikailag megterhelő dolog jót tenne neki..

2014. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elnézést a félregépelésekért, vacakol a gép.
2014. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát bár ez nem fizikailag megterhelő de gitározik. Egyébként köszi a gyors választ én is a horoszkóp ra gondoltam
2014. szept. 12. 17:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a támadás..
2014. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért bunkóság hájpacninak nevezni a dagadékokat? Pont, hogy finoman fogalmaz a leszboszi.
2014. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem a horoszkópon múlik, ő ilyen, és nem különc.


- nem sír - én is csak ritkán és egyedül, minek sajnáltassam magam?

- sértően mondja ki a vmny-t - és? Én sem kertelek meg mézes-mázaskodok (velem sem teszik, simán a szemembe vágják, hogy hlye anorexiás, meg biztosan mindig hánysz... mikor hiperthyreózisom van, nem anorexiám), és én is simán lehájasozok egy tényleg zsírdisznó embert, mert a 98%-uk igenis TEHET róla, hogy elhízott. Ül a metrón és kétpo.ára zabálja a péksütit. De ő tuti hormonzavaros, na, ja...

- veled kedves, meg akiket kedvel, azokkal normális - hát ez pont elég. Akiket szeretek, azokat én sem bántom meg (Csak akkor beszélek velük keményen, mikor megérdemlik, a szép szó mit sem ér), az idegenek lelkével meg minek törődjek?

- és 24 éves koromig én sem jártam senkivel, mert a legtöbb pasinak csak dugásra kellettem volna, de én tartós kapcsolatra vágytam. 24 évesen találtam meg azt, akivel elvesztettem, és már fél éve együtt élünk

2014. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Ja, igen, és a szememben egy ilyen ember sokkal többet ér, mint az, aki mindig mosolyog, meg jópofizik, a hátad mögött meg kibeszél.

Akkor inkább legyen egy kicsit szókimondó, de tudom, hogy legalább őszinte.

2014. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

"nem tehetnek róla hogy ilyenek"

A kövérség mióta betegség?

2014. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, rólam írsz... ÉS én oroszlán vagyok amúgy, de szerintem a horoszkóp alapján ítélni ostobaság. Szoktál csirkéket lefejezni is, hogy megtudd, mit hoz a jövő?
2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
SZÁMBÓL VETTED KI A SZÓT. Igen, az. Azért, mert skorpió. :) (Komolyan, nem viccelek.) Antiszoc, bosszú álló, érzéketlen(nek mutatja magát), rosszindulatú (hiányzik a harmónia az életéből). Gondolom majdnem nyilas, azok a nagyon őszinték. Esetleg +-ba vízöntő aszcendens. :)
2014. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!