Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet a barátnőm ilyen...

Hogy lehet a barátnőm ilyen érzéketlen? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves barátnőm (én 24 éves lány vagyok) És mindenkivel nagyon bunkó módon viselkedik. És mintha teljesen érzéketlen lenne. Soha nem sír, mások érzéseivel nem foglalkozik (a véleményét rettentően sértően mondja ki pl a kövéreket hájpacninak hívja ami egy iszonyatos rosszindulatra utal hisz nem tehetnek róla hogy ilyenek) És csak velem kedves és jószívű, de általában azért velem is bunkó. Már elég régóta hozzánőtt a szívemhez, hisz gimiben mi ketten voltunk a suli lúzerei, akit senki nem szeretett, és mindenki megalázott. Engem a csendességem miatt utáltak, őt pedig mert mindig túl őszinte volt és bunkó mint most. Egyszer mikor az ismerősünk különcnek nevezte, azt válaszolta ő teljesen átlagos. Azonban szerintem igenis különc. Még soha nem járt senkivel, és szűz. Aztmondta azért nincs neki mert nincs ideje ilyenekkel foglalkozni. Talán azért ilyen mert skorpió? Vagy nem?
2014. szept. 12. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ti hülyék vagytok. A legjobb barátnőm skorpió, és egy szentlélek.
2014. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%

kővérek? nem ehetnek róla? érdekes.


A mostani sulikba azert lehet az a legertelmesebb akit kiközítenek, bar ez sok esetben biztos tulzás, ...de be kell illeszkedni a tarsadalomba nem lehet mindenkivel rosszban lenni.

2014. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Már elnézést, de én őszineség alatt nem mások sértegetését értem. Tudjátok mit jelentaz őszinteság? Pl azt, hogy ha egy túlsúlyos lány megkérdezi tőlem, hogy szerintem rendben van-e az alajka, akkor azt válaszolom, hogy hát, őszintén szólva, szerintem egy kicsit vékonyabban csinosabb lenne. Hájpacnizni egy másik embert egyszerűen gonoszság és primitív, sértő viselkedés, ami ovoda (max általános alsó tagozat) után már az én megítélésem szerint az abnormális vislekedés kategóriába tartozik. Ha egy hiszonéves így vislekedik, szerintem azzal igen komoly gond van.
2014. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én skorpió vagyok és nálam érzékenyebb emberrel még sohasem találkoztam... Az emberek sokszor azért bunkók, mert rosszkedvűek, vagy magukkal van bajuk és azt kivetítik. Saját magamon tapasztaltam.

Ez a horoszkóp egy nagy hülyeség. Van egy rák barátnőm és pont az ellentéte a horoszkópjának. Véletlen egybeesés hogy ennyire sok gonosz skorpióval találkozott pár ember.

2014. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
NEM a horoszkópon múlik. Nem vagyok skorpió, mégis sokáig olyan voltam, mint a barátnőd. Én is végig ki voltam közösítve a iskolában, felgyülemlett bennem a harag és az utálat, és nem voltam képes kedves lenni senkivel, csak apukámmal, a tesómmal meg 1-2 barátnőmmel, akiknek azért nyíltam meg, mert volt elég türelmük és empátiájuk hozzám. Az, hogy 23 évesen szűz, nem gáz, én 26 évesen vesztettem el, akkor volt az első barátom. Korábban azért nem volt, mert nem akartam, nehogy csalódnom kelljen, meg a legtöbb fiú a környezetemben egyáltalán nem tetszett, és senki se akar olyannal járni, aki nem az esete... majd egyszer neki is jönni fog egy fiú, aki kedves lesz hozzá és kinézetre is bejön majd neki, lehet, hogy neki is 26 évesen, lehet, hogy előbb, de lehet, hogy később. Egyébként engem is azért utáltak a suliban, mert őszinte és bunkó voltam + verekedtem is... (egyébként nem vagyok roma) 28/L
2015. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
51%

Mekkora hülyeség már ez a skorpió dolog?? Jézusom rohadtul nincs köze ahhoz hogy ki milyen. Ismerek egy csomó normális kedves,és aranyos skorpiót.Nem a horoszkópjától lesz egy embernek ilyen-olyan viselkedése!

A barátnőd ilyen.Fogadd el.És a kövérek általában tehetnek róla hogy ilyenek.Most tényleg azt várod el egy embertől, a BARÁTODTÓL hogy hazudozzon másoknak?

2015. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!