Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történik, ha két kolléga...

Mi történik, ha két kolléga összeveszik?

Figyelt kérdés

Pl tegyük fel, két SZOCIÁLIS MUNKÁS, akik együtt járnak csaláldlátogatásra, összevesznek, vacs két együtt járőröző rendőr vagy két egy irodában dolgozó kolléga? Akkor mi van? És mit csinálnak? Éltetek nár át ilyet vagy láttatok ilyet? Milyen volt a kibékülés?

Utóirat: Ilyen hidegben jó lenne, ha megkergetne egy szociális munkás... Én elől futok, ő pár méterrel mögöttem és lobog a hajam. Persze nem gyerekügy miatt sose lennék kèpes gyereket bántani, de régóta ez a vágyam.



2014. szept. 14. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Èrdekes vàgyaid vannak, èn lehet orvoshoz fordulnèk...
2014. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor Te még nem vesztél össze a kollégáddal
2014. szept. 14. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:

"Utóirat: Ilyen hidegben jó lenne, ha megkergetne egy szociális munkás... Én elől futok, ő pár méterrel mögöttem és lobog a hajam. Persze nem gyerekügy miatt sose lennék kèpes gyereket bántani, de régóta ez a vágyam."


Olvasd vissza mit irtal...

2014. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a kérdés érthető, de az utóirat??? WTF???
2014. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor most reagáljatok az utóirat előtti részre is!
2014. szept. 14. 14:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Vagy kibekulnek es minden megy tovabb, vagy nem bekulnek es akkor nem dolgoznak tobbet egyutt. Ehhez nem kell sok matek.
2014. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De még a békülés előtti szakasz hogy néz ki? Illetve éltetek már át ilyet?
2014. szept. 14. 14:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a "bekules elotti szakasz hogy nez ki?" Belog a lec?
2014. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak fantazialjatok es irjatok
2014. szept. 14. 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám,hogy nem szólnék a másikhoz,csakis a munkával kapcsolatban beszélnék vele,kérdeznék .Elvárnám,hogy ő is ezt tegye.


Aztán pár nap után vagy lesz békülés vagy nem.Persze függ,hogy min vesztek össze.Ha nagyon komoly és van rá lehetőség egy másik kollégát kérnék vagy helyezzenek át máshová stb.Ha ez nem megoldható akkor inkább elmegyek a meló helyről.De persze függ,hogy mi az össze veszés tárgya,mert ha csak annyi,hogy megettem véletlen a közös hűtőből a csokiját.Ezért nem is érdemes semmi komolyat lépni.


A össze veszés tárgya itt a legfontosabb,talán leírhatnád hogy az mi lenne.Úgy talán mindenki tudná mérlegelni,hogy ő mit tenne.

2014. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!