Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálja? Szégyel engem vagy mi a gond? Nemertem.

Figyelt kérdés
A baratom akivel mar lassan 7honapja h 1utt vagyok nemistudom azthiszem h szegyel..Pl nemjar velem ki a varosba avval az indokkal h o nemszeret ki jarni meg h rosz tarsasag meg ijenek...ma mikor jottem haza kirandulasbool talalkoztam vele es o alig akart nekem megalni es ojan durva volt szepen megkerdeztem hol volt o meg tok durvan valaszolt...:(...es mikor megkerdeztem h mi a baja aztmondta h nemakarta h meglasssam...ezt mar nemertem...es meg mikor hozzamentem 1puszit se adott 1olelest se(amugy igy uccan vagy valami sose puszil meg meg semmi)...nemtudom h miert csinalja ezt...Szerintetek?
2008. okt. 2. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá valami oka, hogy szégyelljen Téged? Például szoktál érzelgős jelenteket rendezni nyilvánosság előtt? (Ez az én pasimat is irritálja.) Vagy valami külsőség?
2008. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mindenképp kérdezz rá. A választ csak a pasi tudhatja, mi kívülállók nem. :)
2008. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dehogy szoktam jeleneteket rendezni hisz kint se voltunk meg egyutt es ha veletlenul kitevedunk megse fogja a kezemet...

:(

2008. okt. 2. 18:46
 4/9 anonim válasza:
szerintem vagy nem szeret téged, vagy egyszerűen csak vagy neki, szóval kihasznál.
2008. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát aki szeret az nem csinálja ezt a másikkal.Az egyik ok talán, hogy már nem szeret, vagy szégyell a barátai előtt.Ez attól függ, hogy hogyan viselkedik akkor amikor kettesben vagytok.A másik amit el tudok képzelni, hogy egy másik lány van a dologban és azért nem akarja, hogy együtt lássanak titeket mások előtt..Egy nagy beszélgetést tudok javasolni, kettesben és mondd el neki, hogy ez neked mennyire rosszul esik és kérd tőle, hogy legyen őszinte veled.Tedd fel nyugodtan neki a kérdéseidet és mondd el nyugodtan ami bánt, szerintem azután biztosan tisztábban látsz majd...sok sikert(és ha továbbra is így viselkedik akkor felejtsd el, mert nem ezt érdemled)
2008. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon gáz. Ha szeretne, felvállalna mindenki előtt, sőt, örülne, hogy megmutathat a világnak, hogy összetartoztok!
2008. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem mondanám hogy gáz. Mi a párommal a kapcsolatunk elején keveset találkoztunk. Ilyenkor eszem ágában sem volt sehová sem menni. Együtt akartam vele tölteni azt a kevés időt amit a távolság miatt együtt lehettünk és olyankor nem voltam kíváncsi a külvilágra.

Ha nem akar mutogatni egy férfi egy nőt az nem feltétlen azt jelenti hogy szégyenli, sőt. Én gyűlölöm ha a barátnőmet megnézik más férfiak mert tudom mire gondolnak és felfordul tőlük a gyomrom. Ilyenkor egy óriási adag dühöt kell lenyelnem, és vannak olyan seggfejek akik képesek olyan feltűnően és hosszasan bámulni, hogy legszívesebben eltekerném a nyakukat 180 fokban.

Nos, ez is lehet egy indok. Erősen kétlem hogy szégyelne téged, valami más lehet emögött, a legjobb ha vele megbeszéled.

2008. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat segitettetek..máma találkozunk es mindent megbeszelunk szoritsatok:S
2008. okt. 3. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Szorítok, majd mesélj mi volt! :)
2008. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!