Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is kihasznált...

Szerintetek is kihasznált vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnőm", egy osztályba járunk, egymás mellett is ültünk tavaly. Mióta lett barátja, azóta csak róla beszélt nekem, semmi más téma nem volt. Ezen kívül akkor beszéltünk, ha kellett neki valamilyen anyag. Olyankor telefonon is felhívott. Mióta nyár van, azóta nem hív. Én kerestem többször is még a nyár elején. Egyszer ért rá. Utána vagy azt mondta, hogy nem ér rá vagy fel sem vette a telefont. Ez akkor nem barátság? Mert szerintem nem, de amúgy is érzékeny vagyok így kellene egy kívülálló véleménye is. Szerintetek? Jövőre nem tudom, hogy mellé üljek e, mert csak az anyag kell neki, amit írok. (Ő sokszor nem megfelelően jegyzetel,így szinte minden jegyzetemet elkéri)
2014. aug. 3. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát ha érzékeny vagy ha nem.
2014. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ti hogy viselkednétek vele, amikor elkezdődik az iskola és már találkoztok az iskola miatt minden nap? Úgy mintha semmi nem történt volna?
2014. aug. 3. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán megkérdezném tőle miért volt úgy eltűnve a nyáron.

Egy esélyt még adnék neki de ha továbbra is ilyen akkor nem foglalkoznék vele.

2014. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen kihasznált.


Én már "felfejlesztettem" magamban azt a tulajdonságot,h kerek perec megmondom az ilyeneknek,menjen máshoz,menjen a barátaihoz,akik számíthatnak rá,ne hozzám,ha az anyag kéne.


Meglátod hatásos a dolog.Csodálkoznak,ha így szembesíted az ilyeneket magukkal,a te "erőd" és önérzeted is növekedni fog.Én is megdolgoztam az enyémen...

2014. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!