Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmről van szó....

Legjobb barátnőmről van szó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában nincs a toppon ,mert meghalt nyár végén a nagypapája.És a nagymamája is nagyon a halál szélén jár.Otthon nála mindenki kivan,szóval nem tudja elfelejteni.Hiába vigasztalom,beszélek vele erről meg próbálom elfelejtettni vele nem megy igazság szerint..

2014. szept. 18. 15:25
 1/6 csabika1971 ***** válasza:
Ne add fel, csak légy a támasza.
2014. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fontos hogy mellette legyél. Ha nem tudod vele elfelejtetni, akkor ne erőltesd! Ezt neki kell eldönteni. Lassan, de túl lép rajta.
2014. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

igen állj mellette mindig, most szüksége van rád:)

nem muszáj mindig erről a témáról beszélni, csináljatok olyan dolgokat amiket szeret, hátha pár órára el tudod terelni a gondolatait.. sport, szórakozás, sok nevetés?

2014. szept. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze hogy mellette állok, nem fogom ott hagyni cserben és minnél több programot próbálok vele csinálni :)
2014. szept. 19. 18:47
 5/6 SIDLER22 ***** válasza:
Próbáld visszahozni az életbe. Itt arra gondolok hogy pl elmondod neki hogy az élet ilyen. Egyszer mindenki meghal. Megosztod vele esetleg azt hogy te hogy bírtad ki hogy a rokonaid meghaltak meg hasonlók. Én nekem a nagypapám három éve halt meg. Kétszer megsirattam és azóta kb 3 havonta gondolok rá. Azért azt hozzátenném hogy mondhatni egy részeg alkoholista volt (sajnos ez is vitte el. Agyvérzés) és kb havonta egyszer ha volt szerencsém látni őt. Szóval annyira nem voltam hozzászokva úgyhogy hamar túljutottam a halálán. Általában a rokonaim halálát nagyon könnyen feldolgozom. Bár ezt még nem tudom biztosan mert anyám, apám még él (szerencsére). 14/F
2014. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
részvétem ,azért :/..nem akarom azért még azt mondani neki hogy egyszer mindenki meghal ,mert tudom milyen érzés ha meghal valakim ,és én se akartam volna ha ezt mondják nekem
2014. szept. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!