Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elfogadnátok egy olyan...

Ti elfogadnátok egy olyan volt osztálytársatok meglepetésszerű esküvőmeghívóját, aki rosszindulatúan végig cinkelt titeket a középiskolás években?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy meghívott. Lehet, ő másként értékelte azokat az átcinkelt éveket. Ha annyira megbántott, akkor ne menj el, de az esküvőjén ne akard megalázni, mert Te fogsz belőle rosszul kijönni, a megjelentek többsége (család, barátok) azért lesznek ott, hogy velük örüljenek, ha csak véletlenül leöntöd valamelyiküket, vagy előadsz egy kínos sztorit, szerinted kire fognak haragudni? Rád, vagy az aznap ajnározott és ünnepelt emberre/emberekre? Téged fognak idiótának, vagy tapintatlannak bélyegezni, mindenki meg fogja jegyezni, hogy "savanyú a szőlő". Tényleg csak magadnak okoznál rossz pillanatokat és lenéző pillantásokat.

Ne menj el és őrizd meg a méltóságod. Azt sem érdemli, hogy foglalkozz vele. Ha nagyon szeretnéd elmondani a véleményed, megmondhatod neki, hogy szerinted nem voltatok annyira jóban, hogy elmenj az esküvőjére, max. meglepődsz, hogy ő ezt másként látta.

2014. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, annyit hozzátennék még, hogy nekem is voltak, akik megnehezítették a sulis éveim (az általános iskolait), amit annyira szörnyűnek éltem meg, hogy végül iskolát is váltottam és 6. után 6osztályos gimibe mentem. Új lap, teljesen más közeg, végre nem éreztem magam kriplinek, ..., ...

Aztán a csaj, aki a legtöbbet szekált egyszercsak ott volt az egyetemi évfolyamtársaim között és széles mosollyal boldogan üdvözölt, hogy milyen jó, hogy találkozunk. És komolyan azt hitte, hogy mi aztán mekkora barátok vagyunk. Teljesen másként emlékezett azokra az évekre. Közös társaságba kerültünk és nekem beletelt néhány hónapba (igen, tudom, hogy ez sok idő), mire elengedtem a régi dolgokat. Azóta is nagyon jóban vagyunk, bár az egyetemnek már jó ideje vége. :)

2014. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezzel is csak alázni próbál,nem veszed észre?? Végig kínzott az iskolában ,aztán most felajánlja ,hogy cserébe vehetsz neki nászajándékot..
2014. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!