Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha 2 év alatt...

Mit csináljak, ha 2 év alatt se tudtam elfelejteni a volt legjobb barátnőmet? ) :

Figyelt kérdés

7. végén összevesztünk, mert mindig kibeszélt a hátam mögött a többieknek és azóta kb 3x beszéltünk pár szót 8.-ban. 9.-ben már nem egy suliba jártunk és megtudtam, hogy az új osztályában a menők közé tartozik és csomó új barátja van...De nekem még mindig nagyon hiányzik, este vele álmodtam és olyan érzés volt, mintha még mindig barátnők lennénk és amikor felkeltem, olyan rossz volt...Szerintetek mit tegyek, hogy elfelejtsem? Más is volt már így?

16/L


2014. júl. 16. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez:/ Mi azért váltunk el, mert szörnyen rossz hatással volt rám, egy évvel idősebb volt nálam, és gyakran csak egy játékszer voltam számára. Tudom, hogy el kellett engednem, de hiányzik, mert végül is mindig számíthattam rá, és rengeteget nevettünk, kevés emberrel vagyok annyira jól el, mint vele voltam. De így kellett lennie..:/

16/L

2014. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát velem az volt, hogy 8. elején még jóban voltunk és egyre jobban eltávolodtunk végül alig beszéltünk, aztán egyáltalán nem! Megpróbáltuk helyrehozni, de nem ment! Én úgy érzem miattam van, mert volt egy csaj ( szerintem nagyon buta, utálom) és szinte mindig vele volt, de én voltam a legjobb barátnője, de én ezt így nemtudtam elviselni mert úgy éreztem közénk állt és amúgy tényleg közénk állt. És akkor megbeszéltük, hogy hagyjuk egymást békén mert ez így lesz a legjobb! Hát nem lett! Szerencsére em bírtam ki nélküle, és mi megtudtuk beszélni! Ha valaki neked tényleg ennyire fontos, akkor mindent megteszel, hogy ne veszítsd el!!!!! És küzdessz azért, hogy minden rendben legyen köztetek! Mi megtudtuk oldani és holnap is találkozunk és egymásnál alszunk! Szóval annyi, hogy ne add fel!! Ha tényleg fontos neked akkor megteszel bármit, ha meg nem akkor nincs miről beszélni!
2014. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És szerintetek mit írjak neki 2 év után, úgy, hogy kb nem is beszéltünk? Tényleg csak annyit beszéltünk az az egy év alatt, hogy köszöntünk egymásnak, meg egyszer megkérdezte, hány pontos lett a felvételim :/ De ennyi...ezek után nem tudom, mit mondhatnék neki..:(
2014. júl. 16. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, mizu mostanság veled?:D
2014. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem nézne hülyének, ha csak így megkérdezném? :/
2014. júl. 16. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, ezt sugallja hogy laza vagy:D
2014. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :3 Akkor ha fent lesz fészbukon, ráírok ^^
2014. júl. 17. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!